کدخبر: ۳۳۶۶۳۵ لینک کوتاه

عجیب ترین تمرین تاریخ بارسلونا + عکس

اقتصاد نیوز:لیونل مسی و دیگر ستاره های بارسا امروز و پس از نزدیک به دو ماه، در فضایی غریب و بی سابقه تمرین کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از آی اسپورت، اولین جلسه تمرینی بارسلونا صبح امروز به انجام رسید. پس از اینکه بازیکنان دو روز پیش تست های کرونا را پشت سر گذاشتند و گویا همه نتایج منفی بوده، از امروز، تمرینات پس از نزدیک به دو ماه از سر گرفته شد.

 

اولین بازیکنی که وارد کمپ شد، کلمنت لنگله بود. او ساعت 8.50 وارد زمین شد و سپس به او لوئیس سوارز، سرجی روبرتو، تراشتگن، گریزمان، مس،ف اومتیتی، ویدال، جوردی آلبا، جونیور فیرپو و جرارد پیکه ملحق شدند.

در مجموع یازده بازیکن تمرین را شروع کردند تا پروتکل های لالیگا نیز رعایت شده باشد. طبق این دستورالعمل، نباید بیش از 12 بازیکن، همزمان در یک جلسه تمرینی حاضر باشند.

جالب اینکه کیکه ستین و دستیار او ادر سارابیا دیرتر از همه و ساعت 9.30 در تمرین حضور پیدا کردند. ستین در طور تمرین از ماسک استفاده می کرد.

این یازده بازیکن در سه زمین متفاوت تیتو ویلانووای یک، دو و سه کار را شروع کردند. فاصله بین هر بازیکن حداقل 4 متر بود و پس از دویدن و کارهای سرعتی برای دقایقی به کار با توپ نیز پرداختند. کادر فنی تمایلی نداشت که در این جلسه تمرینی فشار زیادی به بازیکنان وارد شود چرا که پس از مدت ها دوری از تمرین روی چمن، احتمال مصدومیت عضلانی بسیار بالاست.

 

 

جالب اینکه بازیکنان با ماشین های خود وارد کمپ شدند و بدون اینکه به رختکن بروند، مستقیما وارد زمین شدند. پس از اتمام تمرین نیز به هر بازیکن لباس های مربوط به تمرین بعدی داده شد و انها بدون دوش گرفتن راهی خانه های شان شدند.

 

 

El Barça empieza con once jugadores y dos técnicos

 

 

در دور بعدی تمرین نیز بازیکنانی چون نلسون سمدو، نتو، سرخیو بوسکتس، دی یونگ، مارتین برایثویت، آرتور ملو، ایوان راکیتیچ، آنسو فاتی و چند بازیکن از تیم دوم حضور داشتند.

تنها غایب تمرین عثمان دمبله بود که به دلیل مصدومیت هنوز تست کرونا نداده و از شرایط بدنی خوبی نیز برخوردار نیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند