کدخبر: ۳۳۶۸۰۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
بسته محرک اقتصادی پایتخت معطل امضای کدام مسئول مانده است؟/

بسته محرک اقتصادی پایتخت معطل امضای کدام مسئول مانده است؟/

اقتصادنیوز: شهردار تهران با بیان اینکه مصوبه بسته محرک اقتصادی در شرایط کرونا در صحن شورای اسلامی شهر تهران تصویب شد اعلام کرد:‌ این مصوبه هنوز از سوی فرمانداری ابلاغ و نهایی نشده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایرنا، «پیروز حناچی» عصر شنبه در حاشیه برگزاری رزمایش همدلی، کمک مومنانه که در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد گفت: مصوبه بسته محرک اقتصادی به معنای تراکم و شهرفروشی نیست و این اقدام در چارچوب ضوابط شهرسازی انجام شده و بخشی نیز مربوط به پهنه های طرح تفصیلی است که تغییر کرده و شورای شهر درخصوص آنها اجازه داده است که وارد موضوع شویم.

به گفته وی، در حال حاضر نیز مصوبه هنوز از سوی فرمانداری ابلاغ و نهایی نشده است و به محض ابلاغ برای اجرا ارسال می شود.

شهردار تهران درباره نقش شهرداری در شناسایی افراد نیازمند از طریق سراهای محله نیز گفت: دقیق ترین آمار ما از محلات مربوط به سراهای محلات است و خیرین معمولا به این مراکز مراجعه می کنند، علاوه بر آن همه خیرینی که در سطح تهران فعالیت می کنند با ایجاد بانک اطلاعاتی در تلاش هستند که کمک ها با پراکنش و توزیع مناسبی بین افراد نیازمند توزیع شود.

وی ادامه داد: تمامی خیرینی که در سطح تهران در حال فعالیت هستند اعم از نهادهای عمومی، شهرداری تهران و بسیج در تلاش هستند با ایجاد یک بانک اطلاعاتی هم پوشانی کاملی داشته باشند که این کمک ها عادلانه بین افراد نیازمند توزیع شود.

در روز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) رزمایش همدلی کمک های مومنانه به همت شهرداری و سپاه تهران بزرگ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند