اعلام مهلت پرداخت مبلغ جریمه مشمولان غایب

کدخبر: 336961
اقتصادنیوز: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: افرادی که تا پایان فروردین ماه ۹۸ درخواست معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را ثبت کرده‌اند، تا پایان سال ۹۹ برای پرداخت مبلغ جریمه فرصت دارند.

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از ایرنا رحمان علیدوست با اشاره به مهلت پرداخت مبلغ جریمه مشمولان غایب تا پایان سال 99، در این رابطه اظهار کرد: قانون جریمه مشمولان غایب به منظور تعیین تکلیف وضعیت خدمتی مشمولان غایبی که بیش از 8 سال غیبت داشتند از سال 94 تا پایان سال 97 اجرایی شد و به دلیل لزوم تأمین نیروی انسانی سرباز نیروهای مسلح، از سال 98 این طرح حذف و ادامه پیدا نکرده است.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ادامه داد: افرادی که تا پایان فروردین ماه سال 98 درخواست مربوط به معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس 10+ ثبت کرده‌اند، تا پایان امسال فرصت دارند تا مبلغ جریمه را به صورت نقدی یا اقساط واریز کنند.

وی با بیان اینکه مهلت در نظر گرفته شده قابل تمدید نبوده، عنوان کرد: مشمولان غایب باید هر چه سریعتر وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند، در غیر این صورت با محرومیتهای اجتماعی بیشتری مواجه خواهند شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما