کدخبر: ۳۳۷۱۰۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
اعلام شغل شهروندی که ۵۳۳ نفر را به کرونا مبتلا کرده است!

اعلام شغل شهروندی که ۵۳۳ نفر را به کرونا مبتلا کرده است!

اقتصادنیوز: رییس جمهوری غنا گفت در یک کارخانه فرآوری ماهی در این کشور یک نفر مبتلا به کرونا ۵۳۳ تن دیگر را به این ویروس آلوده کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا رییس جمهوری غنا گفت در یک کارخانه فرآوری ماهی در این کشور یک نفر مبتلا به کرونا ۵۳۳ تن دیگر را به این ویروس آلوده کرده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، «نانا آکوفو-آدو» رییس جمهوری غنا یکشنبه‌شب (به وقت محلی) گفت که یک کارگر در یک کارخانه فرآوری ماهی در این کشور آفریقایی ۵۳۳ نفر را به ویروس کرونا آلوده کرده است.

مقام‌های بهداشتی غنا روز جمعه شیوع کرونا را در این کارخانه اعلام کرده بودند اما خبری از جزئیات آن منتشر نشده بود.

رییس جمهوری غنا همچنین گفت که ۵۳۳ مورد مثبت کرونا در این کارخانه که معادل ۱۱.۳ درصد کل مبتلایان در این کشور است، بخشی از ۹۲۱ مورد ابتلا به این ویروس است که مربوط به بیش از ۲ هفته گذشته است اما به تازگی اعلام می‌شود.

اعلام موارد جدید ابتلا در غنا شمار کل مبتلایان در این کشور را به ۴ هزار و ۷۰۰ مورد افزایش داد که بیشترین آمار در غرب قاره آفریقا به شمار می‌رود.

در کشور غنا از زمان آغاز شیوع کرونا در اواسط ماه مارس تاکنون بیش از ۱۶۰ هزار آزمایش کووید۱۹ گرفته شده است؛ تاکنون ۲۲ تن از مبتلایان جان باخته و ۴۹۴ نفر بهبود یافته‌اند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند