کدخبر: ۳۳۸۲۳۶ لینک کوتاه

سند تصویری از علاقه احمدی نژاد به تیم استقلال

اقتصاد نیوز:رییس جمهور سابق به فوتبال علاقه دارد و پیش از این بارها در اردوی تیم ملی کشورمان حضور یافته است.البته علاقه او به فوتبال و بازیکنان به همین جا ختم نشده است.

به گزارش اقتصاد نیوز، محمود احمدی نژاد یک بار برای تماشای بازی ایران و عربستان به استادیوم رفت و در چند بازی فوتبال سالنی با ستاره های کشورمان شرکت کرد.

بعد از این فعل و انفعالات این سئوال برای خیلی ها پیش آمد که او طرفدار کدام تیم در کشور است.احمدی نژاد اما مدتی پیش در یک گفتگو که با خبرورزشی داشت اعلام کرد علاقه زیادی به استقلال دارد و بعضی بازی های این تیم را دنبال می کند.همین موضوع باعث شد تا برخی هواداران تیم پرسپولیس در شبکه های اجتماعی اعلام کنند که دلیل شرایط بد این تیم در بازی هایی که در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد وجود داشت و همچنین چند اتفاق مشکوک در دربی های آن زمان، بی ارتباط با این علاقمندی جناب رییس جمهور نبوده است! اتهامی که البته هیچ وقت ثابت نشده است.

جالب اینکه رییس جمهور سابق پیش از دیدار حساس ایران و کره جنوبی درمرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در تهران سری به اردوی تیم ملی زد و با بازیکنان گفتگو کرد که در این میان احمدی نژاد گفتگوی گرم و اختصاصی با برخی بازیکنان وقت استقلال مثل امیرحسین صادقی،آندرانیک تیموریان و مجتبی جباری داشت تا به این شکل یک بار دیگر علاقه خود به استقلالی ها را نشان بدهد.

احمدی نژاد و علاقه به فوتبال و استقلال

احمدی نژاد و علاقه به فوتبال و استقلال

احمدی نژاد و علاقه به فوتبال و استقلال

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند