چه کسانی در فوتبال ایران کرونا گرفته‌اند؟

کدخبر: 339064
اقتصاد نیوز:از دو روز گذشته و با آغاز دور تازه تمرین اخباری مبنی بر ابتلای برخی از اعضای تیم های لیگ برتری فوتبال ایران به ویروس کرونا اعلام شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ورزش سه، باشگاه سایپا به اصرار سرمربی تیم اولین مجموعه‌ای بود که اعلام کرد یک بازیکن جوان تیم  به کووید ۱۹ مبتلا شده است . پس از آن در صبح جمعه اخبار از باشگاه گل گهر سیرجان درگیری  ده عضو این تیم با کرونا منتشر شد و سپس تراکتورسازی بود که اعلام کرد ۴ بازیکنانش درگیری این ویروس هستند. همچنین باشگاه پرسپولیس نیز که به دلیل شرایط در جدول از مهم‌ترین مدافعان شروع مجدد در لیگ به شمار می آید به شایعات واکنش نشان داد و اعلام کرد دو عضو اطرافیان تیم به کرونا مبتلا شده اند.

با انتشار این اخبار خبرنگاران ورزشی تلاش خود را برای کشف اسامی مبتلایان به کرونا آغاز کرده‌اند این در شرایطی است که باشگاه ها و سازمان لیگ برتر تمایلی به این کار ندارد و این بر خلاف اتفاقی است که در در سایر کشورها رخ داده و اسامی مبتلایان به سرعت منتشر شده که در این بین نام فوتبالیست های نامداری مثل پائولو دیبالا نیز وجود دارد . بازیکنی که پس از بهبود تمرینات خود را در یوونتوس آغاز کرده و آماده شروع مجدد سری آ ست. اما چه کسانی بنابر ادعای باشگاه‌ها و تستهای اولیه و ثانویه درگیر این بیماری هستند؟ مطابق آنچه که از این تیمها به دست آورده ایم:

*پرسپولیس: تدارکاتچی قدیمی و معروف تیم و یکی از دستیارانش.

*گل گهر: دو مهاجم تاثیرگذار تیم به همراه اعضای تدارکات.

*تراکتور: یک مدافع و دو هافبک دفاعی.

* سایپا: یک بازیکن جوان تیم با سابقه دعوت به تیم امید

* پیکان:؟؟

این اسامی نزد ما محفوظ است تا زمانیکه مدیران باشگاهی و سازمان لیگ به رویه مشخصی درباره اعلام اسامی برسند.البته به نظر نمی رسد این مسئله نیازی به پنهانکاری در این سطح داشته باشد و باید با آن کاملا عادی برخورد کرد.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید