کدخبر: ۳۳۹۷۲۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 14 خرداد روزی تاثیرگذار برای کاربران اندروید

۱۴ خرداد روزی تاثیرگذار برای کاربران اندروید

اقتصادنیوز: مدتی است که کاربران اندرویدی منتظر نسخه جدید اندروید هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب اکنون گوگل خبر از راه اندازی اندروید ۱۱ بتا برای ۱ ژوئن و معرفی آن در تاریخ ۳ ژوئن برابر با ۱۴ خرداد را داده است.

مدتی است که کاربران اندرویدی منتظر نسخه جدید اندروید هستند. اکنون گوگل خبر از راه اندازی اندروید ۱۱ بتا برای ۱ ژوئن و معرفی آن در تاریخ ۳ ژوئن برابر با ۱۴ خرداد را داده است.

 

ر عکس همیشه که رویداد‌های رونمایی حضوری برگزار می‌شدند، اکنون برنامه رونمایی از اندروید به شکل آنلاین برگزار می‌شود و خبری از کنفرانس‌های سنتی نیست.

بیشتر بدانید:

گوشی «اکسپریا ۱ مارک ۲» سونی دوم خرداد ماه وارد بازار ژاپن می‌شود

«اندروید 11» برنامه هایی را که نوار پیمایش را تغییر می دهند لغو می کند

گوشی «گوگل پیکسل 5» از شارژ وایرلس معکوس پشتیبانی می کند / نمایش رمزهای مخفی آندروید 11


این رویداد آنلاین از ساعت ۱۵:۰۰ به وقت محلی برگزار می‌شود و احتمالا تا یک ساعت به طول می‌انجامد. این برنامه روی ویژگی‌های جدید اندروید ۱۱ و موارد جدید برای توسعه دهندگان متمرکز خواهد شد. قطعا انتظار می‌رود تغییراتی جدید در سیستم کاربری ایجاد شده باشد و روابط بین کاربر و سیستم عامل تسهیل شده باشد.

چرا ۱۴ خرداد روز مهمی برای کاربران اندرویدی است؟
اگر امیدوار هستید که سرانجام گوگل گوشی پیکسل ۴a را نیز در این رویداد معرفی کند جالب است بدانید که احتمالا این آرزوی شما به راحتی محقق نمی‌شود چرا که این موضوع حداقل تا اواسط ماه جولای برابر با تیر ماه به تعویق خواهد افتاد. البته گوگل هنوز هیچ خبری را به طور رسمی تأیید نکرده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند