کدخبر: ۳۳۹۸۳۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

با نسکافه موهایتان را پر پشت کنید

اقتصاد نیوز:اگر از داشتن موهای کم‌پشت رنج می‌برید و می‌خواهید آنها را پر کنید و موهای ضخیم و سالم داشته باشید، راه حل ایده‌آل برای شما مخلوط‌های نسکافه است، زیرا فرمول غنی از کافئین آن، در تحریک گردش خون پوست سر، پر کردن فضای موی سر و رشد سریع موها نقش عمده‌ای دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تابناک، در این گزارش شما را با قدرتمندترین مخلوط‌های نسکافه برای پر کردن مناطق کم‌پشت مو آشنا خواهیم کرد.

 

۱. مخلوط نسکافه و روغن کرچک

مواد لازم:

دو قاشق غذا خوری نسکافه

نصف پیمانه روغن کرچک

نسکافه و روغن کرچک را خوب با هم مخلوط کنید. با مخلوط به دست آمده پوست سر را ماساژ دهید تا خون در سر به خوبی جریان پیدا کند. این کار را به مدت ده دقیقه انجام دهید و بگذارید مخلوط به مدت یک ربع روی سر شما بماند، سپس با آب ولرم سر را بشویید.

با نسکافه موهایتان را پر پشت کنید

 

۲. نسکافه و خردل

مواد لازم:

یک قاشق غذا خوری نسکافه
یک قاشق غذا خوری خردل
دو قاشق غذا خوری آب گرم
یک قاشق غذا خوری روغن زیتون
سفیده یک تخم مرغ

خردل، نسکافه، آب گرم، روغن زیتون و سفیده تخم مرغ را خوب با هم مخلوط کنید تا مایعی یک دست شکل بگیرد و با آن پوست سر را به مدت ده دقیقه ماساژ بدهید، سپس به مدت نیم ساعت روی سر بماند، سپس آن را با آب گرم بشویید. 

با نسکافه موهایتان را پر پشت کنید

 

۳. نسکافه و تخم مرغ

مواد لازم:

دو قاشق غذاخوری نسکافه
سفیده یک عدد تخم مرغ
دو قاشق غذاخوری روغن زیتون

نسکافه، سفیده تخم مرغ و روغن زیتون را مخلوط کنید، و وقتی مایع یکسانی حاصل شد، پوست سر را با آن ماساژ دهید و به مدت نیم ساعت اجازه بدهید روی پوست سر بماند، سپس آن را بشویید و هر هفته این کار را دوبار تکرار کنید.

با نسکافه موهایتان را پر پشت کنید

 

۴. نسکافه و سدر

مواد لازم:

یک قاشق غذاخوری نسکافه
یک مشت برگ سدر
نصف پیمانه آب

برگ‌های سدر را در مخلوط کن بریزید سپس به آب و نسکافه مخلوط کنید. و آنقدر بزنید تا تبدیل به مایعی کرم مانند شود. مخلوط را روی سر بگذارید و بگذارید ربع ساعت بماند، سپس موهای خود را با آب گرم بشویید.

با نسکافه موهایتان را پر پشت کنید

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند