کدخبر: ۳۳۹۸۵۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اقدام جالب توییتر علیه پیام جدید دونالد ترامپ

اقتصادنیوز: توئیتر بر روی پیام توئیتری دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا، درباره تهدید معترضان، برچسب «ترویج خشونت» قرار داد.

به گزارش اقتصادنیو به نقل از  نیویورک تایمز، توئیتر امرروز -جمعه- بر روی پیام توئیتری «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، درخصوص تهدید معترضان، برچسب «ترویج خشونت» قرار داد.

برچسب «ترویج خشونت» توئیتر بر روی پیام جدید دونالد ترامپ

توئیتر با مسدود کردن قابلیت بازنشر بدون ثبت نظر و نمایش خودکار این پیام توئیتری ترامپ، نوشت: «این توئیت قوانین توئیتر در خصوص تمجید از خشونت را نقض کرده است. با این حال، توئیتر این‌طور تشخیص داد که این توئیت به‌خاطر منافع جامعه قابل دسترس باقی بماند.»

توئیتر در کنار این برچسب قابلیت ارجاع به توئیت اصلی ترامپ را قرار داد تا مخاطبان در صورت تمایل بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

ترامپ پیشتر در واکنش به تظاهرات شهر مینیاپلیس در رابطه با کشته شدن وحشیانه یک شهروند سیاه‌پوست از سوی پلیس، ضمن تهدید معترضان به ارسال گارد ملی به این شهر گفت: «این تبهکارها به یاد و خاطره جورج فلوید بی‌احترامی می‌کنند. اجازه نخواهم داد چنین شود. با فرماندار ایالت حرف زده و به او گفتم که ارتش با او همراه است. هر دشواری را تحت کنترل درخواهیم آورد. جواب غارت و چپاول، تیراندازی خواهد بود.»

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند