کدخبر: ۳۳۹۹۱۱ لینک کوتاه

بستنی با طعم گاز اشک‌آور تولید شد !

​اقتصاد نیوز: یک بستنی‌فروش هنگ‌کنگی بستنی‌ای با طعم گاز اشک‌آور تولید کرد تا با بستنی‌های خود از فعالیت‌های اعتراضی مردم این منطقه برای آزادی‌های بیشتر حمایت کرده و این بار از طریق بستنی طعم مبارزه را به هموطنانش بچشاند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از اعتمادآنلاین، رسانه‌ها اعلام کردند، صاحب یک بستنی‌فروشی در هنگ‌کنگ دست به تولید بستنی‌ای با طعم عجیب گاز اشک‌آور زده و هدف از این اقدام را حمایت از اعتراضات آزادی‌خواهان مردم جزیره هنگ‌کنگ عنوان کرده است.

به گفته صاحب این بستی‌فروشی، او با ایجاد این طعم در بستنی قصد دارد به مردم گوشزد کند که آنها باید همچنان در مسیر جریان اعتراض‌آمیز خود حرکت کنند.

به گفته او، دانه‌های فلفل عنصر اصلی تشکیل‌دهنده این بستنی هستند تا همه را به یاد گلوله‌های گاز فلفلی بیندازد که پلیس علیه تظاهرات‌کنندگان به کار می‌گرفته است.

او می‌گوید، قبل از رسیدن به این طعم، ترب ژاپنی و خردل را هم امتحان کرده، اما دست آخر دانه‌های فلفل بهترین نتیجه را داده‌اند.

صاحب بستی‌فروشی توضیح می‌دهد: دانه‌های فلفل سیاه را بو می‌دهیم و بعد از آن به روش ایتالیایی آن را به ژل تبدیل می‌کنیم، کمی تند است و در گلو احساسی همانند گاز اشک‌آور استنشاق‌شده ایجاد می‌کند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند