برخی منابع گزارش داده اند

قطع اینترنت در برخی شهرهای آمریکا با گسترش اعتراضات

کدخبر: 340454
اقتصادنیور؛ برخی منابع خبری امروز دوشنبه گزارش‌هایی از قطع ارتباطات تلفنی و اینترنتی در شهرهای آمریکا در بحبوحه اعتراضات در این کشور منتشر کرده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ روزنامه «دیلی‌صاباح» نوشته گزارش‌هایی از قطع ابزارهای ارتباطی از جمله خدمات تلفن در آمریکا دریافت شده است. 

برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت مانند «Comcast» و «AT&T» گزارش دادند همزمان با اعتراضات، دسترسی به اینترنت در شهرهایی مانند شیکاگو، لس‌آنجلس و هیوستون دچار اخلال شده است. 

تظاهرات‌های گسترده در آمریکا برای اعتراض به قتل خشونت‌آمیز «جورج فلوید» در برخی از شهرهای آمریکا به خشونت کشیده شده است. دست‌کم در ۱۵ ایالت و واشنگتن نیروهای گارد ملی برای سرکوب این اعتراضات مستقر شده‌اند.

آمریکا از دوشنبه هفته پیش، در پی انتشار فیلمی از قتل خشونت‌آمیز یک مرد سیاه‌پوست به دست یک افسر پلیس به صحنه اعتراضات سراسری تبدیل شده است. 

تصاویر منتشرشده در آن فیلم نشان می‌دهد یک افسر پلیس زانویش را روی گردن این مرد ۴۶ ساله به نام «جورج فلوید» قرار داده است. فلوید بر اثر این اتفاق جانش را از دست داده و تظاهرات‌های گسترده در شهر مینیاپولیس، محل این حادثه، و شهرهای بزرگ دیگر آمریکا آغاز شده است. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما