کدخبر: ۳۴۱۹۴۰ لینک کوتاه

عضو هیأت رئیسه مجلس:

کمیسیون‌های مجلس ۱۹ نفره بسته شد

اقتصادنیوز: عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: لیست کمیسیون‌های تخصصی مجلس به ازای هر کمیسیون ۱۹ نفر بسته شده و این به خاطر این است که تعدادی از نمایندگان هنوز جانمایی نشده‌اند و نتیجه نهایی بررسی‌ها در این باره شنبه هفته آینده اعلام خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی  گفت: لیست نهایی کمیسیون‌های تخصصی امروز به نمایندگان اعلام شده، اما این لیست کمیسیون‌ها 19 نفره بسته شده است. 

وی افزود: 19 نفره بسته شدن لیست کمیسیون‌ها به این خاطر است که هنوز تعدادی از نمایندگان جانمایی نشده‌اند و نتیجه رسیدگی در این باره روز شنبه اعلام خواهد شد. 

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: طبق روال وقاعده باید کمیسیون‌ها متشکل از 23 نماینده باشد و پس از رسیدگی نهایی به اعتراضات، لیست 19 نفره کمیسیون‌ها نیز 23 نفره خواهد شد. 

سلیمی خاطرنشان کرد: در مورد کمسیون اصل 90 که جزو کمسیون‌های خاص است روال بر این است که افراد متقاضی درخواست خود را برای عضویت در این کمیسیون به هیأت رئیسه ارسال می‌کنند و هیأت رئیسه در مورد عضویت آنها در کمیسیون اصل 90 تصمیم می‌گیرد و در مورد کمیسیون اصل 90 در این دوره مجلس، هیأت رئیسه هفته آینده تصمیم‌گیری خواهد کرد. 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند