قول مساعد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) برای رفع مشکلات جذامی‌های مشهد

کدخبر: 342095
اقتصادنیوز: فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) از شهرک جذامی‌های مشهد بازدید و ضمن حاد دانستن شرایط زندگی این افراد، برای حل هر چه زودتر مشکلات این افراد قول مساعد داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) امروز در ادامه سفر خود، با حضور در شهرک جذامی‌های مشهد، از نزدیک شرایط زندگی آنان را مشاهد و با آنها گفت‌وگو کرد.

مجذومین که از حضور سردار محمد، شگفت زده شده بودند، با طرح مشکلات چندین ساله مانند مسکن، اشتغال و ازدواج فرزندان و غذای گرم آماده(به خاطر شرایط خاص جسمی و ناتوانی در پخت غذا) از وی تقاضای کمک کردند.

سردار سعید محمد در حاشیه این بازدید  گفت: قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در کنار پروژه‌های عمرانی که دارد یک سری فعالیت‌های محرومیت زدایی را هم انجام می‌دهد، بنابراین طبق گزارش‌هایی که به ما رسید امروز از این محل هم بازدید کردیم.

وی شرایط زندگی و معیشت جذامی‌های مشهد را حاد توصیف کرد و ادامه داد: از همه نهادهای مسؤول مثل بهزیستی، کمیته امداد و شهرداری درخواست داریم کمکی برای بهبود شرایط این افراد اگر در توان دارند انجام دهند، ماهم در حد وسع و توان مان کوتاهی نمی‌کنیم.

در پایان این بازدید قرار شد طبق دستور فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) و با همکاری و مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی صابرین سپاه پاسداران؛ ساخت حمام، قیرگونی پشت بام محل سکونت مجذومین، تهیه سه سری جهیزیه برای سه نفر از فرزندان مجذومین، تامین غذای گرم(برای افرادی که به علت کهولت سن و بیماری و معلولیت توان پخت غذا ندارند) و تهیه بسته‌های معیشتی برای مجذومان در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است؛ بازدید یک فرمانده نظامی از شهرک جذامی‌های مشهد، اتفاقی کم نظیر است.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما