کدخبر: ۳۴۲۴۶۱ لینک کوتاه

نماینده ولی فقیه در سوریه:

رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای جبروت پوشالی آمریکا را از بین برد

نماینده ولی فقیه در سوریه با بیان این‌که آمریکا رو به افول است، گفت: پیروزی نهایی جبهه مقاومت به‌زودی با شکست تحریم‌های اقتصادی ظالمانه آمریکا محقق خواهد شد.

به‌گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابوالفضل طباطبایی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته دمشق در مصلای حرم حضرت زینب (س)، امانت‌داری و صداقت و راست‌گویی را دو صفت و علامت بارز یک مومن دانست که در روایات بر رعایت آنها بسیار تاکید شده است.

وی صبر و استقامت در راه خدا را هم عامل نجات مسلمانان دانست و تاکید کرد: خدای متعال در قرآن و در روایات ما نیز بر صبر کردن بسیار سفارش شده است.

نماینده مقام معظم رهبری در سوریه با اشاره به اعتراضات اخیر در آمریکا، گفت: آمریکا امروز دچار بحران شدیدی در عرصه‌های مختلف از جمله اقتصاد شده است که نتیجه آن نارضایتی میلیون‌ها آمریکایی از سیاست‌های دولت آمریکا شده است.

آیت‌الله طباطبایی افزود: آمریکا در حال افول است و این قضیه وبای مدرن کرونا نیز باعث شده وضعیت آمریکا بدتر از دوره‌های قبل شود.

وی با اشاره به تجربه 40 ساله ایران اسلامی در ایستادگی مقابل دشمنی‌ها و تهدیدات آمریکا، ادامه داد: صبر و استقامت مردم با رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای باعث شده است جبروت پوشالی آمریکا از بین برود و علی‌رغم همه تهدیدات، نتوانستند جلوی کشتی‌های نفتی ایران به سمت ونزوئلا را بگیرند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در پایان سخنانش خطاب به مردم سوریه گفت: تجربه بزرگ شما مردم مقاوم در مبارزه با تکفیری‌ها و‌ تروریست‌های داعشی بسیار تحسین برانگیز است و پیروزی نهایی شکست تحریم‌های اقتصادی ظالمانه آمریکاست که به زودی محقق خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند