عضو هیأت رئیسه مجلس مدعی شد:

قالیباف 5 صبح تا 12 شب در مجلس است

کدخبر: 342475
احمد امیرآبادی با اشاره به برنامه مجلس برای سفرهای استانی به‌منظور نظارت گفت: قالیباف معمولا 5 صبح تا 12 شب در مجلس است.

به گزارش اقتصادنیوز، این عضو هیئت رئیسه مجلس به فارس گفت: در اینکه آقای قالیباف یک چهره اجرایی است شکی نیست. ولی مجلس دو کار مهم دارد که یکی قانونگذاری و دیگری نظارت است. کسی که در کار اجرایی بوده قطعاً به بحث قوانین باید آشنا باشد، چون می‌خواهد آن قانون را اجرا کند. در نظارت هم معمولاً کسانی که در سطح آقای قالیباف در راس سازمان ها قرار می‌گیرند نظارت های ستادی داشته‌اند، خودشان به عنوان مدیر عالی ناظر بوده‌اند.

او ادامه داد: من فکر می کنم در این دو هفته ای که کنار ایشان می نشینم خیلی خوب توانسته مجلس را مدیریت کند. من فکر می کنم با آن روحیه ای که جهادی است، مثلاً به ما گفت روز 14 خرداد همگی باید بیایید؛ روز تعطیل. روز جمعه هفته پیش از ساعت 5 صبح به مجلس رفته بود و همه مسئولین مجلس را خواسته بود. یکی یکی واحدها را بازدید و بررسی کرد. معمولاً 5 صبح تا 12 شب در مجلس است، همین وقت‌گذاری انرژی می خواهد. در جلسات جمع‌بندی های خوبی دارند. تا امروز 5 - 6 جلسه هیئت رئیسه پشت هم برگزار کرده‌ایم. جمع‌بندی هایی که می کنند خوب است. من فکر می کنم به عنوان رئیس مجلس موفق خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما