کدخبر: ۳۴۲۷۳۱ لینک کوتاه

وقتی شهرداری سخنگوی شورای شهر هم به همایش راه نداد

اقتصادنیوز :‌عضو شورای شهر تهران درباره چرایی عدم حضورش در یک همایش شهری توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علی اعطا صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان این که روز گذشته همایش مدیران برتر ارتباطی در شهرداری تهران برگزار شد گفت:با این که نام من در فهرست سخنرانان بود اما وقتی به محل برگزاری همایش رسیدم دژبانی باغ موزه از ورود من و دکتر امینی ممانعت کرد و متاسفانه بعد از معطلی و تماسهای مکرر خوشبختانه به امینی اجازه ورود دادند اما از ورود من بااین دلیل که مجوز ورود ندارید و هماهنگ نشده ممانعت به عمل آمد.

وی افزود: نمی خواستم این مساله را بیان کنم اما به دلیل شبهات ایجاد شده و در راستای حفظ شأن نمایندگان ضمن تذکر به شهردار تهران چند سوال را مطرح می کنم که آیا این اتفاق صرفا یک ناهماهنگی بود؟

شهرداری چه اصراری دارد که برنامه هایش را در باغ موزه برگزار کند در حالی که اختیاری ندارد؟نسبت مدیریت شهری و باغ موزه چیست؟ چرا که در فصل بودجه میبینیم که ما باید بودجه بدهیم اما بعد از آن شاهد تغییر رویکرد هستیم.

وی از امینی که ریاست جلسه را بر عهده داشت خواست با توجه به موارد از این دست و عدم حفظ شئونات نمایندگان مردم می خواهم که موضوع را تاحصول اطمینان پیگیری کنید و از رئیس مرکز ارتباطات شهرداری نیز که با دغدغه جدی پیگیر این موضوع بود درخواست می‌شود با عوامل برگزاری این همایش که نتوانستند حداقل‌ها رارعایت کنند برخورد شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند