کدخبر: ۳۴۲۸۹۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رزمایش اقتدار برای افزایش آمادگی در برابر تهدید احتمالی

فرمانده لشکر ۱۰ سیدالشهدا گفت: رزمایش اقتدار برای افزایش آمادگی نیروهای نظامی و تقویت سطح بازدارندگی در برابر تهدید احتمالی دشمن برگزار می شود.

به گزارش اقتصادنیوز، سردار رفیعی آتانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سپاه حافظ منافع و دستاوردهای انقلاب است و شرارت‌های مرزی در شمال غرب و جنوب شرق کشور که با پشتیبانی آمریکا و اسرائیل صورت می‌گیرد را به دقت رصد می‌کند.

وی بیان کرد: رزمایش اقتدار با هدف توانمند سازی نیروهای لشکر 10 سیدالشهدا متناسب با تهدیدات داخلی و خارجی با آموزش‌های لازم و به روز برای بالا بردن توان رزمی نیروها با تمرینات منظم انجام می‌شود.

سردار آتانی تصریح کرد: اتفاقاتی که در مرزهای شمالغرب و جنوب شرقی کشور وجود دارد هیچگاه توسط کشورهای دوست و برادر پاکستان، افغانستان و عراق نیست بلکه ناشی از خلاءهای امنیتی در حوزه جغرافیای سرزمینی بوده که تروریست‌ها و اشرار آنجا را به عنوان پایگاهی انتخاب کرده تا با حملات کور به امنیت کشور آسیب بزنند.

این فرمانده نظامی یادآور شد: اشرار و تروریست‌ها در حدی نیستند که سپاه پاسداران طرح‌های گسترده‌ای برای مقابله با آنان داشته باشد بلکه این نیروها در حقیقت مزدوران و فریب خوردگانی هستند که با پشتیبانی و لجستیک آمریکا و اسرائیل علیه امنیت ما سنگ پرانی می‌کنند و سپاه پاسداران و لشکر 10 سیدالشهدا به عنوان یک نیروی ولایت مدار و انقلابی منشأ تمام این حوادث را رژیم جعلی صهیونیستی و شیطان بزرگ می‌داند.

فرمانده لشکر 10 سیدالشهدا در خصوص رزمایش اقتدار گفت: این لشکر طبق فرامین رهبری و سلسله مراتب برنامه مدون و رزمایش‌های مختلف در نظر دارد با تمرین تاکتیک‌های نوین و متناسب با سرزمین و جغرافیای منطقه خود را در آمادگی کامل حفظ کند و هر تهدیدی علیه منافع انقلاب و ایران صورت گیرد سپاه پاسداران برای حفظ دستاوردها وارد می‌شود و آمریکا باید از منطقه خارج شود و سیلی بزرگ که رهبری وعده دادند همان اخراج بزرگ آمریکاست و ایران با عنایت خدا و فرماندهی کل قوا در منطقه دست برتر را دارد و آمریکا با شکست‌های متوالی در منطقه و مسائل داخلی خود در نهایت زانو خواهد زد.

سردار رفیعی آتانی ضمن آمادگی لشکر 10 سیدالشهدا برای مأموریت‌های محوله توسط سلسله مراتب فرماندهی گفت: هر جا که احساس نیاز شود با جان خود و هر آن چه در توان داریم برای حفظ امنیت و استقلال کشور تلاش خواهیم کرد و توانمند سازی نیروها به معنای آشنایی با شیوه مدرن جنگ و دفاع بوده تا برتری و اقتدار خود را در منطقه حفظ کنیم و بازدارندگی را به حد اعلی برسانیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند