کدخبر: ۳۴۳۱۰۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
در این 4 سال به اندازه 40سال کار کرده‌ام

حمله لفظی ترامپ به بایدن؛

در این ۴ سال به اندازه ۴۰سال کار کرده‌ام

اقتصادنیوز؛ «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در پیامی در توئیتر از «جو بایدن» رقیب انتخاباتی خود انتقاد کرد و گفت کارهایی که وی در کمتر از ۴ سال انجام داده بیش از تمام اقداماتی بوده که رقیب دموکراتش در بیش از ۴۰ سال انجام داده است.

نظرسنجی‌های انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا/ ترامپ و بایدن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ وی در این پیام توئیتری نوشت: «کاری که من در کمتر از ۴ سال از جمله برای سیاه‌پوستان آمریکا انجام داده‌ام از اقداماتی که بایدن در بیش از ۴۰ سال انجام داده، بیشتر است.»

ترامپ در ادامه اضافه کرد: «بایدن چندین دهه بخشی از تصمیمات شکست خورده بود. وی با توافقات تجای بد و جنگ‌های بی‌پایان، فقدان رهبری را کاملا نشان داد. او ضعیف و فرتوت است.»

این اظهارات ترامپ در حالی مطرح می‌شود که دو نفر از مشاوران ارشد  ترامپ در کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ وی، به او درباره موقعیت سستش در چند میدان اصلی رقابت‌های انتخاباتی سال ۲۰۲۰ هشدار دادند که کاخ سفید را واداشت تا مدیران امور انتخاباتی ترامپ را در دو ایالت برای بررسی تحولات فرا بخواند.

نشریه آمریکایی «پولیتیکو« گزارش داد «کوری لواندوفسکی» مدیر کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ ترامپ و «دیوید بُسی» معاون وی، چند روز پیش به کاخ سفید رفتند و به ترامپ گفتند که او در چند ایالت کلیدی که می‌تواند نتیجه انتخابات آتی را مشخص کند، عقب است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند