کدخبر: ۳۴۳۶۱۰ لینک کوتاه

۴ وزیر روحانی به مجلس می‌روند

اقتصادنیوز :سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور ۴ تن از وزرای کابینه در جلسات هفته آینده پارلمان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین ،محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌ها و دستورکارهای جلسات علنی پارلمان در هفته آینده، گفت: طبق تصمیم هیئت‌رئیسه مجلس، قرار است جلسات علنی پارلمان در هفته آینده، در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه(یکم و سوم تیر ۹۹) تشکیل شود.

وی افزود: قرار است در جلسات علنی هفته آینده مجلس، وزرای دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، جهادکشاورزی، ارتباطات و فناوری اطلاعات و کشور حضور یابند و گزارشی از عملکرد وزارتخانه‌های‌شان و نیز وضعیت کشور به نمایندگان مجلس ارائه دهند.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: احتمالا در هفته آینده تشکیل کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز نهایی شده و کمیسیون‌ها پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه کارشان را آغاز می‌کنند.

نادری و زاهدی کاندیداهای ریاست کمیسیون آموزش مجلس/ تغییر یا ادامه راه گذشته؟

همچنین با نهایی شدن اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم، احمد نادری و محمدمهدی زاهدی به عنوان کاندیداهای اصلی ریاست این کمیسیون مطرح شده‌اند.

احمد نادری به منظور تبیین رویکرد خود برای آینده این کمیسیون، برنامه‌ای با رویکرد انقلاب آموزشی و تحقق عدالت آموزشی ارائه کرده  و با طرح یک فراخوان عمومی از نخبگان، اساتید، معلمان و کلیه اعضای خانواده بزرگ آموزش کشور خواسته است تا دغدغه‌ها و مشکلات خود را اعلام کنند.

محمدمهدی زاهدی نیز با تکیه بر تجربیات ۷ سال ریاست خود بر کمیسیون آموزش، بر ادامه راه طی شده در چند سال گذشته این کمیسیون و تحقق اهداف اسناد بالادستی حوزه آموزش تاکید دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند