کدخبر: ۳۴۴۳۱۴ لینک کوتاه

جعل نامه نماینده قزوین/ از طریق پلیس فتا شکایت می‌کنیم

اقتصادنیوز: صبح امروز نامه‌ای در فضای مجازی از سوی رئیس دفتر نماینده مردم قزوین منتشر شد که نماینده این استان از جعلی بودن نامه خبر داد و گفت: موضوع را از طریق پلیس فتا پیگیری خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، لطف الله سیاهکالی مرادی گفت: دفتر بنده نامه‌ای را برای نشست خبری و دعوت از اصحاب رسانه در فضای مجازی منتشر کرده بود که اشخاصی عین آن نامه با همان شماره و تاریخ و امضاء با متن دیگری را جایگزین و در فضای مجازی منتشر می کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی از پلیس فتا خواست پیگیر این موضوع شود.

سیاهکالی مدعی شد شخص جاعل را می‌شناسد اما چون هنوز به قطعیت نرسیده نمی‌تواند نامش را فاش کند.

سیاهکالی درباره نامه جعل شده متسب به خودش که باید برخی از مسئولان جایگزین شوند، گفت: ما نسبت به آدم ها حق قضاوت نداریم چون قاضی نیستیم و حتی حق نداریم بگوئیم این خوب است و این بد است یا اینکه این را از فلان سمت برداریم و در واقع تعویض مدیران به نماینده ربطی ندارد.

نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر جایی گزارش شود کسی خلاف قانون کاری کرده یا قانون را نصف و نیمه اجرا می‌کند و تخلف دارد، ما برابر وظایف نظارتی حتما تذکر می دهیم.

سیاهکالی در ادامه گفت: اگر فرد اصرار بر عدم اجرای قانون داشته باشد، آن وقت برابر قانون و مقررات برخورد می کنیم و در واقع شرح وظایف نماینده مجلس هم همین است.

نماینده مردم قزوین در پایان اظهار داشت: ممکن است بگوئیم در یک اداره ای ضعف مدیریتی داریم، ولی نمی‌توانیم شخصیت افراد را زیر سئوال ببریم.

50

گفتنی است صبح امروز نامه ای در فضای مجازی منتسب به دفتر لطف الله سیاهکالی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز مبنی بر پایان ماموریت هاشمی از شهرداری شریفیه خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین منتشر شد

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند