کدخبر: ۳۴۴۴۱۸ لینک کوتاه

در توئیتر انجام شد

تحقیر بولتون توسط پمپئو +عکس

اقتصادنیوز؛ مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا که پیشتر جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید را «خائن» خوانده بود، در صفحه توییتر شخصی خود بار دیگر بولتون را هدف حمله لفظی قرار داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا در ادامه انتقادهای تندش علیه جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید، این بار در توییتر عکسی از چهره خندان خودش منتشر کرد که زیر آن این درج شده است: «ترامپ جان بولتون را اخراج کرد».

به موازات تشدید جنجال‌ها درباره کتاب جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید که حتی واکنش دولت کره جنوبی را هم در پی داشته است، وزیر خارجه آمریکا برای بار دوم به همکار سابق خود در دولت دونالد ترامپ تاخته است.

مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا جمعه هفته گذشته برای اولین بار علنا گفته بود، جان بولتون یک خائن بوده و کتابی که نوشته مملو از دروغ است.

 


توییت پامپئو علیه بولتون

 

پامپئو در دومین اظهارنظر خود علیه مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در صفحه تویتر شخصی عکسی از تصویر خندانش در کنار استیون منوشین» وزیر خزانه‌داری آمریکا منتشر کرده که زیر آن این مطالب دیده می‌شود: «مشاور امنیت ملی برکنار شد؛ رئیس‌جمهور ترامپ جان بولتون را اخراج کرد».

کتاب جان بولتون تحت عنوان «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» قرار است ۲۳ ژوئن (سوم تیرماه) منتشر شود اما طی روزهای اخیر رسانه‌های مختلف بخش‌هایی از آن را منتشر کرده‌اند.

رئیس‌جمهور آمریکا پیشتر در واکنش به نگارش این کتاب، مشاور امنیت ملی سابق خودش را «توله سگ بیمار» خواند و تهدید کرد که بولتون «با انتشار اطلاعات محرمانه قانون را نقض کرد. وی باید بهای بسیار سنگینی برای این کار بپردازد» 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند