مخفی کردن وضعیت آنلاین در واتساپ + آموزش تصویری

کدخبر: 344553
​اقتصاد نیوز:شما با مخفی کردن وضعیت آنلاین خود در واتساپ می‌توانید از حریم خصوصی‌تان حافظت کنید. به صورت پیش‌فرض، همه می‌توانند آنلاین بودن شما در WhatsApp را ببینند؛ ولی این وضعیت قابل تغییر است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از گجت نیوز، اگر کاربر دائمی واتس اپ هستید، حتما زمان آخرین فعالیت مخاطبان خود را در کنار نام‌ آن‌ها دیده‌اید. این قابلیت، باعث شفافیت بیشتر ارتباط بین کاربران می‌شود؛ اما حفظ حریم خصوصی هم اهمیت دارد. چنانچه نمی‌خواهید حضور یا فعالیت شما در این اپلیکیشن پیام رسان تحت نظر دیگران باشد، باید برای مخفی کردن وضعیت آنلاین خود به منوی تنظیمات آن رجوع کنید.

ابتدا اپلیکیشن WhatsApp را اجرا کنید و وارد منوی Settings بشوید. سپس Account را انتخاب کنید.

مخفی کردن وضعیت آنلاین در واتساپ
۱
مخفی کردن وضعیت آنلاین در واتساپ
۲

در صفحه Account، زبانه Privacy را بیابید و وارد آن بشوید. سپس روی Last Seen ضربه بزنید تا نحوه نمایش وضعیت آنلاین خود را انتخاب کنید.

مخفی کردن وضعیت آنلاین در واتساپ
۳
مخفی کردن وضعیت آنلاین در واتساپ
۴

اینجا دو گزینه دارید: اگر می‌خواهید فقط مخاطبان‌تان Last Seen یا آنلاین بودن شما را ببینند، My Contacts را انتخاب کنید. ولی اگر می‌خواهید وضعیت آنلاین شما برای هیچ‌کس قابل رویت نباشد، Nobody را انتخاب نمایید. البته توجه داشته باشید که در این حالت، شما هم نمی‌توانید از آنلاین بودن سایر کاربران واتس اپ باخبر شوید.

مخفی کردن وضعیت آنلاین در واتساپ

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما