بیانسه رسما به کارزار مقابله با ترامپ وارد شد؛ طوری رأی بدهیم که گویی پای جانمان در میان است

کدخبر: 346059
اقتصادنیوز: بیانسه، ستارهٔ برجستهٔ موسیقی پاپ آمریکا به‌مناسبت دریافت جایزهٔ «بی‌ای‌تی» برای خدمات بشردوستانه از فرصت بهره برد و به مخاطبان پرشمار خود توصیه کرد تا برای برقراری عدالت نژادی در ایالات متحده، در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور شرکت کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از یورونیوز این خوانندهٔ رنگین‌پوست با معرفی میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری پیشین آمریکا، سخنرانی خود را آغاز کرد. او گفت: «دارند صدای شما را می‌شنوند،‌ شما دارید به نیاکان ما ثابت می‌کنید که تقلّایشان بیهوده نبود.»

بیانسه که به‌خاطر کمک‌هایش به بیماران مبتلا به ویروس کرونا، جایزهٔ خدمات بشردوستانهٔ امسال را دریافت کرد، جایزهٔ خود را به جنبش «جان سیاهپوستان مهم است» تقدیم کرد.

اینهنرمند آمریکایی که بیش از ۲۰ جایزهٔ گرمی را در کارنامهٔ خود دارد از همگان خواست تا برای پایان دادن به این «نظام نژادپرست و نابرابر» دست به عمل بزنند و افزود: «بروید و رأی بدهید. باید چنان رأی بدهیم که انگار پای جانمان در میان است، چراکه چنین هم هست.»

برگزارکنندگان مراسم اعطای جوایز «سرگرمی‌سازان سیاهپوست تلویزیون» در آمریکا که به‌اختصار «بی‌ای‌تی» خوانده می‌شود، یکشنبه شب درحالی بیستمین دورهٔ این رویداد فرهنگی هنری را جشن گرفتند، که مراسم امسال تحت تأثیر جنبش ضدنژادپرستی در آمریکا و سراسر جهان قرار گرفت.

در مراسم امسال دیگر ستارگان سیاهپوست از جمله رَپِرهایی چون «دَبیبی» و لیل وِین ملقب به «ویزی» اجرای برنامه داشتند.

مراسم امسال «بی‌ای‌تی» به‌خاطر شیوع ویروس کرونا به‌شکل مجازی برگزار شد و از طریق تلویزیون و پخش آنلاین برای مخاطبان پرشمارش به‌نمایش درآمد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما