24 دستگاه خودروی صفر احتکار شده در استان مرکزی کشف شد

کدخبر: 346624
اقتصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف 24 دستگاه خودروی صفر احتکار شده به ارزش 24 میلیارد ریال در یک پارکینگ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس؛ علی اکبر عیسی آبادی اظهار داشت: در تداوم طرح‌های عملیاتی مبارزه با مخلان اقتصادی و با افزایش اشرافیت اطلاعاتی پلیس، ماموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوه در عملیاتی، یک پارکینگ دپو و احتکار خودروهای صفر داخلی و خارجی را شناسایی کردند.

وی افزود:‌ در هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی و در بازرسی از این پارکینگ تعداد 24 دستگاه خودروهای صفر پلاک نشده شامل 22 دستگاه کوئیک و 2 دستگاه ساینا کشف شد.

این مقام انتظامی ارزش ریالی خودروهای کشف شده را در حدود 24میلیارد ریال اعلام کرد و بیان داشت: طی اجرای این طرح عملیاتی، یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو در زمینه احتکار و قاچاق کالا موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود.


 

تیتر یک
  • آخرین وضعیت متغیرهای تورم ساز

    اقتصاد نیوز:در فاصله نیمه پاییز تا ابتدای نیمه زمستان کفه ی ترازو ی ارکان تشکیل دهنده ی نقدینگی به سمت شبه پول سنگین…

از دست ندهید
بلیط هواپیما