کدخبر: ۳۴۶۷۵۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بولتون گزارش‌های اخیر درباره رویکرد ترامپ به روسیه را تأیید کرد؛

علاقه شدید ترامپ به دشمن دیرینه آمریکا

اقتصادنیوز؛ جان بولتون در مصاحبه‌ای گزارش‌های اخیر رسانه‌ها درباره عدم تمایل رئیس‌جمهوری آمریکا به گزارش‌های منفی درباره روسیه و به دنبال آن امتناع دستگاه‌های اطلاعاتی از ارائه آن‌ها به «دونالد ترامپ» را تأیید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید گزارش‌های مطرح‌شده در رسانه‌ها درباره امتناع دستگاه‌های اطلاعاتی از ارائه گزارش‌های منفی درباره روسیه به «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا را تأیید کرده است. 

بولتون در مصاحبه‌ای با شبکه خبری سی‌ان‌ان در روز پنجشنبه گفته او شخصاْ عصبانیت ترامپ به دلیل ارائه گزارش اطلاعاتی منفی درباره روسیه را تجربه کرده است. 

بولتون گفت: «فکر می‌کنم من به اندازه کافی از مطرح کردن مسائلی درباره روسیه که او دوست نداشت بشنود لطمه خورده‌ام.»

سی‌ان‌ان نوشته جان بولتون با این اظهارات روایت سایر مقام‌های آمریکایی را که گفته‌اند ترامپ تمایل چندانی به شنیدن چینن گزارش‌هایی نداشته تأیید کرده است. 

این شبکه خبری روز چهارشنبه از قول مقام‌های آمریکایی که اشاره‌ای به نامشان نشده بود نوشت مقاومت ترامپ در برابر گزارش‌های ضد روسیه موجب شده بود تیم امنیتی او تصمیم بگیرند کمتر در این خصوص به او گزارش ارائه کنند. 

بولتون گفت: «همه به غیر از شخص رئیس‌جمهور از ماهیت فعالیت‌های روسیه خبر داشتند. همان‌طور که قابل انتظار است اتفاقات زیادی هم در این خصوص می‌افتاد و ما سعی می‌کردیم به رئیس‌جمهور اطلاع بدهیم و واکنش او را بدانیم.»

مشاور امنیت ملی سابق ترامپ گفته گام‌هایی که برای مقابله با «تهدیدهای روسیه» برداشته می‌شده معمولاْ غر و لندها و گلایه‌های ترامپ را به همراه داشته است. 

بولتون

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند