کدخبر: ۳۴۶۷۸۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

وزارت داخله و امنیت ملی غزه اعلام کرد؛

انهدام یک گروه خرابکار وابسته به اسرائیل

اقتصادنیوز؛ وزارت داخله و امنیت ملی غزه از شناسایی و دستگیری اعضای یک گروه وابسته به اسرائیل که قصد اقدامات خرابکارانه داشته‌اند خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ وزارت داخله و امنیت ملی در غزه در بیانیه‌ای از دستگیری یک گروه خرابکار در غزه خبر داد.

حمله به غزه

به گزارش خبرگزاری «صفا»، وزارت داخله غزه در این خصوص گفت که دستگاه‌های امنیتی، تحرکات مشکوک چند تن را طی هفته گذشته شناسایی کردند و پس از آن، تحقیقات فشرده و عملیات تعقیب این افراد را آغاز کردند. در نتیجه، در یک عملیات امنیتی چند روزه موفق شدند این افراد را دستگیر و تجهیزات فنی‌ای را که این افراد برای انجام مأموریت خود از آن استفاده می‌کردند، مصادره کنند.

در بیانیه وزارت داخله غزه آمده است که این گروه در قبال انجام این عملیات از اشغالگران پول دریافت کرده بودند، که پس از دستگیری، این مبالغ مالی ضبط شد.

وزارت داخله همچنین اشاره کرد که در بازجویی‌های اولیه مشخص شد که این افراد سعی داشتند طی روزهای آینده با پیگیری‌ مستقیم مأموران اطلاعات رژیم اسرائیل، عملیاتی خرابکارانه علیه نیروهای مقاومت انجام دهند.

به گفته مقام‌های نوار غزه، دستگاه‌های امنیتی پس از به اتمام رساندن بازجویی، اقدامات قانونی را در خصوص این افراد اتخاذ خواهند کرد.

این مطلب برایم مفید است
13 نفر این پست را پسندیده اند