ادعای پوتین درباره تمایلات جنسی دیپلمات‌های آمریکایی در روسیه!

کدخبر: 346915
اقتصادنیوز: رئیس جمهوری روسیه بطور غیرمستقیم دیپلمات‌های آمریکا در روسیه را همجنسگرا خواند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین، ولادیمیر پوتین روز جمعه در گفت وگو با اعضای گروه کاری اصلاح قانون اساسی روسیه که به صورت مجازی برگزاری شد در واکنش به اظهارات رئیس کمیسیون سیاست گذاری شورای فدراسیون که به نصب نماد همجنس گرایی بر نمای ساختمان سفارت آمریکا در مسکو اشاره کرد، گفت: آنها (دیپلمات های آمریکایی) با این کار نشان دادند که چه کسانی در این ساختمان کار می کنند.

الکسی پوشکوف رئیس کمیسیون سیاست گذاری شورای فدراسیون (مجلس سنای روسیه) گفت که روز 24 ماه ژوئن همزمان با همه پرسی در روسیه نماد همجنس گرایی بر سر در ساختمان سفارت آمریکا در مسکو نصب شد.

پوتین پرسید: چه کسانی در این ساختمان کار می کنند؟

پوشکوف گفت: امریکایی ها و دیپلمات های این کشوور.

پوتین گفت: بسیار خب، بهتر؛  آنها با این کار خود نشان دادند که چه کسانی در این ساختمان کار می کنند؛ مساله چندان وحشتناک نیست.

وی ادامه داد: ما بارها در این باره صحبت کردیم. موضع ما معلوم است و بارها اعلام کردیم و خاطرنشان می کنم که در روسیه محدودیت حقوق بر اساس نشانه های نژادی و جنسی و ملی و مذهبی وجود ندارد.

گفتنی است سفارت آمریکا چند روز پیش در دو نوبت نماد همجنس گرایی بر نمای ساختمان خود نصب کرد و انگلیس نیز به نشانه پیروی از آمریکا این نماد را بر فراز سفارت خود در مسکو برافراشت موضوعی که سخنگوی رئیس جمهوری روسیه به آن انتقاد کرد.

 اقدام آمریکایی ها و انگلیسی ها همزمان با برگزاری همه پرسی در روسیه صورت گرفت، همه پرسی که در آن ازدواج امری میان زن و مرد لحاظ شده است نه میان دو همجنس. 

ضمن اینکه همجنس گرایی در روسیه امری غیراخلاقی و ضد دینی است و هرگونه تبلغ آن جریمه سنگین در پی خواهد داشت که از ۱۶هزار تا ۱۶۰ هزار دلار می‌تواند متخلفین را در بر بگیرد.

تیتر یک
  • روایت اکونومیست از هزینه‌های زیست‌محیطی گسترش رمزارزها

    اقتصادنیوز: هفته‌نامه اکونومیست با هشدار نسبت به پیامدهای زیست‌محیطی تولید بیت‌کوین، نوشته است که بدون ایجاد مقررات…

از دست ندهید
بلیط هواپیما