کدخبر: ۳۴۷۶۶۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی مدعی شد؛

اسرائیل مسوول حادثه نطنز است

فارس نوشت: وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی اذعان کرد، یک مسؤول در نهادهای امنیتی این رژیم گفته، تل‌آویو مسئول حادثه هفته گذشته در تأسیسات نطنز ایران است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی و مسؤول حزب «اسرائیل بیتنا» اعلام کرد، یک مسؤول عالیرتبه در دستگاه‌های امنیتی به صراحت گفته که «اسرائیل» مسؤول حادثه پنجشنبه هفته گذشته در تأسیسات هسته‌ای نطنز بوده است.

در همین ارتباط بخوانید: چرا رسانه‌های صهیونیست به دنبال انتساب حادثه نطنز به اسرائیل هستند؟

وی در گفت‌وگو با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواست این شخص را ساکت کند.

بنا به گزارش روزنامه «معاریو»، لیبرمن افزود : این مسؤول عالیرتبه در دستگاه اطلاعاتی، با این اقدام تبلیغات خود برای ورود به انتخابات زودهنگام در حزب لیکود را آغاز کرده تا جایگزین نتانیاهو شود.

از سوی دیگر روزنامه «تایمز» رژیم صهیونیستی اعلام کرد، اشاره لیبرمن به «یوسی کوهن» رئیس سرویس جاسوسی موساد بوده است.

روزنامه «نیویورک تایمز» آمریکا دیروز (دوشنبه) به نقل از یک مسؤول اطلاعاتی مطلع در منطقه غرب آسیا نوشت، تل‌آویو مسؤول انفجار نطنز است و این انفجار به وسیله کار گذاشتن یک بمب انجام شده است.

«بنی گانتز» وزیر جنگ فعلی رژیم صهیونیستی در پاسخ به سوالی درباره نقش احتمالی تل‌آویو در این موضوع مدعی شد: هر شخصی می‌تواند در هر زمانی و درباره هر چیزی به ما شک کند اما به نظر من این درست نیست... لزوما اسرائیل در پشت پرده تمام اتفاقات ایران قرار ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز، به نظر می رسد صهیونیست هادر نظر دارند با بزرگ نمایی حوادث اخیر در ایران و القای توانمندی برای دخالت در این حوادث ، ناکامی اخیر خود در موضوع الحاق کرانه باختری رود اردن به سرزمین های اشغالی که در اثر فشارهای جامعه جهانی ناکام ماند را جبران کنند و نگاه‌ها را از این شکست به سمت دیگری متوجه کنند .

بعد دیگر این تلاش در راستای ادامه سیاست فشار حداکثری آمریکا و به عنوان بخشی از پازلی به حساب می آید که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا برای به زانو در آوردن جمهوری اسلامی ایران طراحی کرده است .

 به عبارتی صهیونیست ها در ادامه تروریسم اقتصادی که دونالد ترامپ علیه ملت ایران در پیش گرفته است تلاش دارند در قالب جنگ روانی، بر افکار عمومی مردم ایران تاثیر بگذارند تا نوعی سرخوردگی اجتماعی به وجود آورند.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند