کدخبر: ۳۴۸۰۶۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

یک قتل ناموسی دیگر /سنگسار زن ۲۴ ساله توسط شوهر و برادران

اقتصادنیوز :‌سنگسار یک زن جنجال بزرگی برپا کرد و پلیس با پیدا شدن جنازه مثله شده زن جوان که بعد از سنگسار شدن رها شده بود به خانواده او رسید و عجیب اینکه پدر این زن سنگسار شده ادعا کرد او تصادف کرده است، اما پلیس خیلی زود پی برد زن جوان بخاطر قتل ناموسی سنگسار شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویداد۲۴، قربانی با جراحت‌های وحشتناکی که روی بدن و سرش نمایان بود تکه تکه شده و در کنار خیابان رها شده بود که پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد که مقتول در ابتدا با ضربات پی در پی سنگ به قتل رسیده و بعد با چاقو مثله شده است.

 در پی کشف جسد و تحقیقات پلیس پدر مقتول در ابتدا مدعی شد که دخترش در اثر تصادف کشته شده، اما بعد با اعتراف به این قضیه که دخترش قربانی قتل‌های ناموسی شده مدعی شد که شوهر و برادرشوهرش دخترش طی درگیری و نزاع ناموسی او را سنگسار کرده و بعد با چاقو او را تکه تکه کردند.

 با شکایت پدر مقتول به اداره پلیس و اعتراف به قتل دخترش توسط داماد و برادرش پلیس دو مرد را دستگیر و تحت بازجویی قرار داد.

در بازجویی دو مرد اعتراف کردند که این قتل به خاطر شرم و حیای ناموسی بوده و پس از این که متوجه شدند مقتول عفتش را لکه دار کرده تصمیم به سنگسار و قتل او گرفتند.

گفتنی است که دو متهم هنوز از جزئیات این پرونده اطلاعاتی ندادند، اما به زندان منتقل شدند تا تحقیقات انجام شود.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند