تصویر نادر رئیس‌جمهوری آمریکا با ماسک

ترامپ بالاخره عقب‌نشینی کرد +فیلم

کدخبر: 348808
اقتصادنیوز؛ دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا که صراحتاََ مخالفت خود با استفاده از ماسک را اعلام کرده بود، در اتفاقی نادر که توجه رسانه‌ها را نیز جلب کرد، طی بازدید از یک مرکز درمانی نظامی، با ماسکی روی صورتش ظاهر شد. از زمان شیوع کرونا در ایالات متحده این دومین بار است که ترامپ با ماسک دیده می‌شود؛ دفعه قبل نیز وی از یک مرکز درمانی بازدید می‌کرد.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، با افزایش انتقادات از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به دلیل جدی نگرفتن توصیه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس «کووید۱۹»، او بالاخره مجبور به استفاده از ماسک شد.

به نوشته وبگاه «هیل»، تصاویری از که حضور ترامپ در مرکز درمانی نظامی «والتر رید» واقع در ایالت مریلند منتشر شده، نشان می‌دهد او برای اولین بار در انظار عمومی ماسک تنفسی به صورت زده است.

بر این اساس، وی برای ملاقات با کادر درمانی و نظامیانی که در پی فعالیت در مراکز بهداشتی و رسیدگی به بیماران، به ویروس کرونا مبتلا شده بودند، به این مرکز درمانی رفت.

رئیس‌جمهور آمریکا پیش از ورود به این مرکز درمانی، به خبرنگاران گفته بود مهم است که در بیمارستان از ماسک استفاده شود و احتمالا خودش نیز این کار را انجام خواهد داد.

این در حالی است که ترامپ پیشتر درباره عدم استفاده از ماسک گفته بود اجازه نمی‌دهد رسانه‌ها لذت دیدن او با ماسک نصیبشان شود.

تصویر نادر رئیس‌جمهوری آمریکا با ماسک

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید