تظاهرات اعتراضی در تل‌آویو

کدخبر: 348842
اقتصادنیوز: ساکنان شهر تل‌آویو شنبه شب در اعتراض به وضع بد اقتصادی در مرکز این‌ شهر تظاهرات کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شماری از خیابان‌های شهر تل آویو برای برگزاری تظاهرات گسترده در میدان رابین واقع در مرکز این شهر بسته شد.

بر اساس این گزارش، معترضان علیه کابینه صهیونیستی به خاطر وضع بد اقتصادی به ویژه تعطیلی کسب و کارها و اوضاع به وجود آمده پس از شیوع کرونا، تظاهرات کردند.

کمیته برگزارکننده این تظاهرات اعلام کرد: این تظاهرات نتیجه چهار ماه ناامیدی و رنج واقعی ناشی از احساس خطر نسبت به بی‌تدبیری دولت برای مقابله با مشکلات اقتصادی است که اسرائیلی‌ها از آن رنج می‌برند.

برخی رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اعلام برگزاری تظاهرات گسترده در مرکز تل‌آویو، شمار معترضان را ده‌ها هزار نفر اعلام کردند.

تظاهرکنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن‌ها فساد، رشوه‌خواری و کلاهبردی نوشته شده بود، به شرایط بد اقتصادی اعتراض و خواستار مبارزه با فساد شدند.

پیش‌تر براساس نتایج نظرسنجی صورت گرفته توسط شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، ۵۸ درصد شهروندان اسرائیل از عملکرد بنیامین نتانیاهو نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی در کاهش تاثیر کرونا بر جنبه‌های اقتصادی ناراضی هستند و  ۳۵ درصد در زمینه ضعف عملکرد وی جواب منفی دادند.

کاهش محدودیت‌های اعمال شده برای مهار کرونا در سرزمین‌های اشغالی در روزهای گذشته باعث روند صعودی آن شده است به طوری که نتانیاهو در واکنش به افزایش آمار مبتلایان به کرونا، گفت: در بازگشایی کسب و کارها عجله کردیم.

 

تیتر یک
  • پیش بینی روند بازار ارز در ۲۸ اردبیهشت

    اقتصاد نیوز:برخی از معامله گران انتظار نوسان قیمت دلار بین دو کانال ۲۲ و ۲۳ هزار تومانی را دارند. این در حالی است که…

از دست ندهید
بلیط هواپیما