کدخبر: ۳۴۹۶۷۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
بوستان های پایتخت در لیست محدودیت ها نیستند

بوستان های پایتخت در لیست محدودیت ها نیستند

اقتصادنیوز :مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران اعلام کرد: ستاد ملی کرونا هنوز ابلاغیه‌ای درباره تعطیلی بوستان‌های پایتخت ارسال نکرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویداد24 ،  «علی‌محمد مختاری»، روز چهارشنبه در این باره به خبرنگاران گفت: با شیوع موج تازه کرونا و اعلام محدویت‌های جدید، هنوز درباره وضعیت بوستان‌های تهران ابلاغیه‌ای از سوی ستاد کرونا به دست ما نرسیده و چیزی در این زمینه اعلام نشده است.

وی افزود: قطعا اگر ستاد کرونا تصمیم به تعطیلی بوستان‌ها بگیرد به شهرداری تهران اعلام و سازمان بوستان‌ها و فضای سبز هم آن را اجرا می‌کند و بوستان‌ها به دنبال آن تعطیل می‌شوند، اما هنوز چیزی اعلام نشده است.

 مختاری ادامه داد: فعالیت بوستان‌ها به ویژه بوستان‌های جنگلی همچون روز‌های گذشته در حال انجام است و در همه بوستان‌های شهر تهران بدون محدودیت کرونایی به روی شهروندان باز است.

تهران دو هزار و ۲۶۸ بوستان و همچنین چهار پارک جنگلی دارد که با شیوع موج نخست کرونا تا نیمه‌های اردیبهشت امسال تمامی این بوستان‌ها با تصمیم ستاد ملی کرونا تعطیل بود و از تاریخ ۱۶ اردیبهشت مجدد به کار خود ادامه دادند.

همچنین با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا برخی اماکن تجمعی از جمله سالن‌های ورزشی؛ استخرها، تالار‌ها و مساجد به مدت یک هفته تعطیل شد.

  

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند