کرونا در این استان ترمز برید

کدخبر: 349821
اقتصادنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان شناسایی شده و 6 نیز جان باختند.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، فرزین رضاعی افزود: در حال حاضر 274 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند، افزود: 116 نفر بیمار در بیمارستان توحید سنندج، 4 بیمار بعثت سنندج، 33 بیمار در بیمارستان کوثر سنندج، 27 نفر در بیمارستان امام خمینی (ره) سقز، 1 نفر بیمارستان بوعلی مریوان، 31 نفر فجر مریوان، 13 نفر در بیمارستان شهید بهشتی قروه، 12 نفر در بیمارستان امام حسین بیجار، 15 نفر در بیمارستان سینای کامیاران، 2 نفر در بیمارستان امام خمینی (ره) دیواندره، 12 نفر بیمارستان رازی بانه، 3 نفر در بیمارستان شهدای دهگلان، 3 نفر در بیمارستان صلاح‌الدین بانه و 2 نفر در بیمارستان شهید چمران سروآباد بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون 71 نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

رضاعی از مرگ 6 بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته خبر داد و افزود: آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون 366 نفر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون 72 نفر در سقز، 124 نفر در سنندج، 27 نفر در قروه، 29 نفر در بانه، 19 نفر در مریوان، 25 نفر در بیجار، 36 نفر در کامیاران، 24 نفر در دیواندره و 10 نفر در دهگلان جان‌باخته‌اند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان گفت: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.
تیتر یک
  • نرخ سود مداخله در قله زمستان ۹۹

    اقتصادنیوز: تزریق نقدینگی در بازار باز با هدف تثبیت در عملیات این هفته بازار باز رخ داد. این در حالی است که اعتبارات…

از دست ندهید
بلیط هواپیما