خبر مهمی که جنبش انصارلله وعده آن را داده است

کدخبر: 349890
اقتصادنیوز: جنبش «انصار الله» یمن روز پنجشنبه اعلام کرد که بزودی شاهد نتایج درخشان ارتباط و هماهنگی مستمر این گروه با جنبش‌های مقاومت فلسطین خواهیدبود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا: «حسن الحمران» رییس پرونده فلسطین در جنبش انصارالله یمن به شبکه تلویزیونی "المسیره" گفت:ملت یمن آرمان مردم فلسطین را مسأله کلیدی و اصلی خود می‌داند و ملت ما می داند که تجاوز نظامی به کشور ناشی از حضور رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه است.

وی اظهار کرد که موضوع فلسطین مدتی است در معرض توطئه جدی قرار گرفته است و امروز در مرحله بحرانی قرار دارد.

رییس پرونده فلسطین در جنبش انصار الله یمن با اعلام آمادگی کامل برای همکاری و به کارگیری گزینه‌هایی که رهبران انصارالله در خصوص مسأله فلسطین اتخاذ خواهند کرد، افزود: یمن امکانات و توان زیادی در اختیار دارد که معادله را علیه رژیم صهیونیست و مزدوران منطقه‌ای و به سود انصارالله برخواهد گرداند.

وی اظهار کرد که ابتکار عمل جنبش انصارالله در خصوص زندانیان دربند گروه حماس در عربستان همچنان به قوت خود باقی است و سعودی‌ها به پیشنهاد آنان هیچ واکنشی نشان نداده‌اند.

الحمران در بخش پایانی سخنانش به ابتکارعمل "عبدالملک بدرالدین الحوثی" رهبر انصارالله اشاره کرد و افزود: این ابتکار عمل صادقانه و رژیم سعودی را در تنگنا قرار داده است و آنان نسبت به این اقدام بسیار در مضیقه هستند.

 رهبر جنبش انصار الله یمن هفتم فروردین ماه سال جاری اعلام کرد که این گروه آمادگی دارد که خلبانان و افسران سعودی را با اعضای ربوده شده جنبش حماس توسط عربستان مبادله کند، اقدامی که مورد استقبال گروه‌های مختلف فلسطینی قرار گرفت و از این اقدام قدردانی شد.

مقام‌های حماس پیشتر اعلام کرده بودند که شماری از اعضای وابسته به این جنبش به دست نیروهای امنیتی عربستان سعودی دستگیر شدند.

«اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی این جنبش نیز سوم فروردین امسال از "سلمان بن عبدالعزیز" پادشاه عربستان سعودی خواسته بود به دلیل شیوع کرونا و خطر ابتلای فلسطینیان زندانی در عربستان به این ویروس، آنها را آزاد کند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما