واکنش تند معاون رییس جمهوری به مواضع صدا و سیما

کدخبر: 350366
اقتصاد نیوز: معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در توئیتی در واکنش به اظهارات نماینده شازند در مجلس شورای اسلامی نوشت: ورای واکنش هیأت نظارت به اظهارات احمدی بیغش، پرسش مهمی نیز متوجه صداوسیما ست؛ چه کسی و با چه توجیهی مجوز پخش چنین اظهارات بی‌پایه و غیرمسئولانه‌ای درحوزه‌ی امنیت ملی را آنهم در برنامه‌ای غیر زنده صادر کرده؟

به گزارش اقتصاد نیوز:علیرضا معزی در این توئیت نوشت: امید که سودای تسویه حساب سیاسی از وفاداری به منافع ملی پیشی نگرفته باشد.

محمود احمدی بیغش نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی با طرح ادعای واگذاری برخی جزایر به چین، حرکت مردم و مجلس را مانع واگذاری اختیار تام این جزایر عنوان کرد.

او پس از بالا گرفتن واکنش‌ها به این اظهار نظر، گفته‌های خود را تکذیب کرد و مدعی شد که این مصاحبه تقطیع شده بوده است.  

بیغش اظهار کرد: تقطیع یک مصاحبه ۱۵ دقیقه‌ای و انتشار ۱۵ ثانیه از آن، نتیجه‌ای بهتر از چیزی که اتفاق افتاده در پی نخواهد داشت.

این در حالی است که پیشتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اخبار منتشر شده درباره وجود «واگذاری جزایر ایرانی به چین در قرارداد ۲۵ ساله همکاری ایران و چین» را از اساس تکذیب کرده و گفته بود: «ما نه یک متر زمین و نه حتی حق بهره‌برداری انحصاری از یک وجب خاک ایران را به چین و هیچ کشور دیگری نداده و نخواهیم داد.»

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما