اجبار به تعویض گوشی‌های قدیمی !

کدخبر: 351667
اقتصاد نیوز:اپراتور آمریکایی ای تی اند تی، ایمیلی نگران کننده برای مشترکان خدمات خود فرستاده و به آنها اعلام کرده که باید تا فوریه سال ۲۰۲۲ گوشی‌های قدیمی خود را به روز کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرگزاری مهر ، ای تی اند تی در ایمیل خود علت این تصمیم را به روزرسانی های فناورانه اعلام کرده و افزوده اگر کاربران از گوشی‌های قدیمی استفاده کنند، قادر به بهره گیری از خدمات ای تی اند تی نخواهند بود. زیرا این اپراتور می‌خواهد فناوری مورد استفاده در شبکه تلفن همراه خود را به روز کند.

اپراتور آمریکایی مشترکانش را مجبور به تعویض گوشی‌های قدیمی می‌کند

در بخشی از این ایمیل تصریح شده اگر کاربران گوشی‌های جدید خریداری نکنند، تا فوریه سال ۲۰۲۲ حتی قادر به برقراری تماس‌های صوتی نیز نخواهند بود. البته متن ایمیل مذکور به گونه‌ای تنظیم شده که مخاطبان به درستی متوجه نمی‌شوند تا فوریه سال ۲۰۲۲ برای تغییر گوشی خود فرصت دارند و همین مساله نارضایتی مشترکان خدمات ای تی اند تی را افزایش داده است.

در ایمیل یادشده به لینکی در صفحه پشتیبانی ای تی اند تی ارجاع داده شده که در آن به کاربران توصیه شده برای پشتیبانی از خدمات تماس صوتی با کیفیت بالا باید گوشی‌های قدیمی خود را تعویض کنند و برای این کار تا فوریه سال ۲۰۲۲ فرصت دارند.

برخی مشتریان ای تی اند تی با حضور در شبکه‌های اجتماعی از اینکه این شرکت فهرست دقیقی از گوشی‌های سازگار با شبکه به روز شده خود را ارائه نکرده نیز اظهار نارضایتی کرده اند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما