کدخبر: ۳۵۱۹۵۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سی‌ان‌ان: آمریکای امروز با کشورهای دیکتاتوری با حاکمانی ظالم تفاوتی ندارد

اقتصادنیوز؛ حبرگزاری آمریکایی سی‌ان‌ان با اشاره به اینکه «ترامپ معترضان را تروریست، آنارشیست، هرج‌ومرج‌طلب و مشتی اراذل و اوباش خطاب کرد» نوشت که شما اکنون شاهد صحنه‌هایی در آمریکا هستید که جز در کشورهای دیکتاتوری که حاکمانی ظالم دارند نخواهید دید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سی‌ان‌ان؛ دونالدترامپ معترضان را تروریست نامید. او آنها را آنارشیست، هرج و مرج طلب و مشتی اراذل و اوباش خطاب کرد. اقدامات ترامپ او را در ردیف رهبران خودکامه جهان قرار داده است و بیش از پیش اعتبار او را نزد افکار عمومی آمریکا و جهان خدشه‌دار نموده است.

نیروهای نظامی، شبه‌نظامی و امنیتی که از نقاط مختلف آمریکا به شهرها اعزام شده‌اند تا جلوی معترضان را بگیرند؛ شما اکنون شاهد صحنه‌هایی در آمریکا هستید که جز در کشورهای دیکتاتوری که حاکمانی ظالم دارند نخواهید دید.

VCjW1lxe388y

شما نیروهای سرتا پا مسلحی را می‌بینید که مانند نیروهای مخفی کشورهای دیکتاتوری، افراد را به زور سوار خودروهای بدون پلاک و ناشناس می‌کنند و با خود می‌برند. این صحنه‌ها در اورگون و سایر نقاط آمریکا به خصوص در شهرهای دمکرات به وفور دیده شده است.

ده‌ها نیروی شبه‌نظامی بدون برچسب نام و مشخصات می‌بینید که تنها به گفتن ما نیروهای وزارت امنیت داخلی هستیم، اکتفا کرده و مردم را به زور دستگیر می‌کنند. این تصاویر هیچگاه در آمریکا مشاهده نشده و این نشاندهنده چرخشی خطرناک و تاسف‌آور در برخورد با اعتراضات در یک کشور آزاد است.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند