توئیت ترامپ جنجال به پا کرد /پیشگویی تقلب در انتخابات 2020 از سوی ترامپ

کدخبر: 352123
​دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر معترضان به نژادپرستی در آمریکا را هرج و مرج طلبان چپ افراطی نامید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، بر این اساس، ترامپ در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: رسانه‌های جریان مسلط از جمله فاکس نیوز از نشان دادن آنچه واقعاً در پورتلند، سیاتل و جا‌های دیگر اتفاق می‌افتد امتناع می‌کنند؛ آن‌ها می‌خواهند مردم آمریکا باور داشته باشند که این‌ها فقط معترضانی فوق العاده هستند و نه هرج مرج طلبان چپ افراطی!

رئیس جمهور آمریکا در ادامه بار دیگر امکان تقلب در انتخابات این کشور را مطرح کرد. وی خاطر نشان کرد: اگر انتخابات ماه نوامبر (به دلیل شیوع ویروس کرونا) به صورت پستی انجام شود، پر از تقلب خواهد بود. مدت هاست درباره امکان دخالت کشور‌های خارجی در انتخابات سخن می گویند، ولی کسی درباره امکان تقلب در انتخابات پستی حرفی نمی‌زند.

گفتنی است انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است در ماه نوامبر (۱۳ آبان) میان جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها و دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه برگزار شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا در این کشور، احتمال دارد برای جلوگیری از ازدحام مردم در مکان‌های اخذ رای، امکان رای گیری پستی محیا شود. با این وجود، ترامپ بار‌ها تاکید کرده است این گونه رای گیری می‌تواند باعث افزایش امکان تقلب در انتخابات شود. برخی بر این باورند ترامپ از حالا در حال زمینه چینی برای نپذیرفتن شکست احتمالی خود در انتخابات پیش رو است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما