گران‌ترین و ارزان‌ترین میوه‌های تابستانی+جدول قیمت میوه امروز

کدخبر: 352660
اقتصادنیوز :‌بر اساس نرخ های اعلام شده از سوی میادین میوه و تره بار در انواع میوه پرمصرف‌ هر کیلوگرم گیلاس تک دانه با قیمت 21 هزار تومان گرانترین و هر کیلوگرم هندوانه با قیمت 2 هزار و 200تومان ارزان‌ترین میوه‌ها در میادین میوه تره‌بار هستند.

 به گزارش اقتصادنیوز، براساس آخرین قیمت‌گذاری در میادین میوه و تره بار در بین میوه‌های پر مصرف ،هر کیلوگرم گیلاس تک دانه  با قیمت 21 هزار تومان همچنان جایگاه گرانترین میوه در بین میوه‌های عرضه شده در میادین را به خود اختصاص داده است. پس از گیلاس تک دانه ، انجیر با قیمت هر کیلوگرم 19 هزار و 800 تومان قرار دارد.

گیلاس قرمز و سیاه با قیمت هر کیلوگرم 19 هزار تومان ،آلبالوی پیوندی و رسمی هر کیلوگرم باقیمت  16 هزار و 900تومان  وموزآمریکای جنوبی با قیمت هر کیلوگرم 14 هزار و 500تومان ،  زرد آلوی شکر پاره با 13 هزار و 500 تومان  گران ترین میوه های عرضه شده در میادین میوه و تره بار است .

نرخ بیشترمحصولات عرضه شده در میادین میوه و تره بار ثابت بوده و در میان 4 محصولی که افزایش قیمت داشته  موزه آمریکایی با 2 هزار تومان افزایش بیشترین تغییر نرخ داشته است . همچنین طالبی توسبزبا 200 تومان افزایش کم ترین افزایش نرخ را داشته است .

photo_۲۰۲۰-۰۷-۲۹_۱۴-۴۵-۰۵

photo_۲۰۲۰-۰۷-۲۹_۱۴-۴۴-۴۴

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما