پاسخ دانشگاه بهشتی به ادعای بسیج دانشجویی درباره دختر رئیس‌جمهوری

کدخبر: 353210
اقتصادنیوز؛ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بیانیه به ادعای بسیج دانشجویی این دانشگاه مبنی بر عضویت غیرقانونی دختر رئیس‌جمهوری در هیئت علمی دانشگاه پاسخ داد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در این بیانیه آمده است:

خانم دکتر مریم روحانی فارغ التحصیل رشته دکترای زیست فناوری پزشکی از انستیتو پاستور ایران می‌باشد که پس از فارغ‌التحصیلی درخواست گذراندن تعهدات قانونی خود را در آذرماه سال ۹۸ به دانشکده‌های فن آوری‌های نوین پزشکی دانشگاه ارائه داده‌اند.

وی جهت گذراندن تعهدات قانونی از تاریخ ۹۸/۱۰/۱۸ به عنوان عضو هیات علمی تعهداتی در دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی شروع به کار نموده است.

قابل ذکر است در حال حاضر تعداد ۲۸۹ نفر از اعضای هیات علمی تعهداتی با شرایط مشابه ایشان در دانشگاه مشغول گذراندن تعهدات قانونی خود می‌باشند و طبق ماده ۱۴ آیین‌نامه اداری و استخدامی اعضاء هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، مجوزی برای استخدام رسمی آنها نمی‌باشد.

بدیهی است پس از پایان تعهدات رابطه کاری این گونه افراد با دانشگاه قطع خواهد شد و صرفاً افرادی به استخدام هیات علمی دانشگاه در خواهند آمد که در فراخوان جذب اعضاء هیات علمی دانشگاه شرکت نمایند.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما