گلف بازی کردن ترامپ+فیلم

کدخبر: 353300
اقتصاد نیوز: در حالی که آمریکا گرفتار شیوع فزاینده ویروس کرونا، نزدیک شدن طوفان آیسایاس به فلوریدا و تظاهرات علیه نژادپرستی در پورتلند و دیگر شهرها است، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر به زمین گلف خود به ایالت ویرجینیا رفت تا تعطیلات آخر هفته را آنجا سپری کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز شنبه به زمین گلف خود در ایالت ویرجینیا رفت تا تعطیلات آخر هفته خود را آنجا سپری کند.
 

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،«بتسی کلین» خبرنگار کاخ سفید شبکه خبری سی‌ان‌ان نوشت که ترامپ برای سیصد و هفتاد و ششمین بار در دوران ریاست جمهوری خود به یکی از املاک خصوصی خود می‌رود که از این تعداد دویست و هشتاد و سه بار آن را در زمین‌های گلف خود در آمریکا سپری کرده است.

 

 

خوشگذرانی رئیس جمهور آمریکا در حالی صورت می‌گیرد که شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور در شبانه‌روز گذشته دست‌کم هزار و ۴۵۳ مورد افزایش یافت که از ۲۷ مه (۷ خرداد) بی‌سابقه بوده است. با این حساب، طبق آمار خبرگزاری رویترز، تعداد کل تلفات این کشور که در جایگاه نخست کشورهای درگیر با این بیماری به لحاظ تعداد مبتلا و قربانی قرار دارد، به ۱۵۳ هزار و ۸۸۲ نفر رسید.

به شمار مبتلایان این کشور هم دست‌کم ۶۶ هزار و ۹۸۶ مورد جدید اضافه شد تا شمار کل مبتلایان به ۴ میلیون و ۵۸۰ هزار نفر برسد. این در حالی است که هنوز تعدادی از دولت‌های محلی آمار مربوط به ایالت خود را ارائه نداده‌اند.

 

از سوی دیگر، بسیاری از شهرهای آمریکا از ۲۵ ماه می (پنجم خرداد ماه) بعد از قتل نژادپرستانه فردی سیاه‌پوست به نام «جورج فلوید» صحنه اعتراضات گسترده هستند.

بر اساس گزارش رسانه‌ها شهر پورتلند جمعه شب، شاهد شصت و سومین شب اعتراضات بود. 

 

همچنین در پی نزدیک شدن طوفان «آیسایاس» به ایالت فلوریدا،‌ حالت فوق‌العاده در این شهر اعلام شده است.

بر اساس گزارش رسانه‌ها، طوفان آیسایاس با سرعت 136 کیلومتر بر ساعت در حال نزدیک شدن به فلوریدا بوده و فرماندار این ایالت از مردم فلوریدا خواسته تا هوشیار باشند.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما