کدخبر: ۳۵۳۴۱۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تشکر معاون مالی شهردار تهران از شکیبایی چند روزه کارکنان برای دریافت حقوق تیرماه

اقتصادنیوز :‌ معاون مالی و اقتصاد شهری از کلیه پرسنل شهرداری به واسطه شکیبایی در دریافت حقوق و دستمزد طی پیامی قدردانی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز ، عبدالحمید امامی ،معاون مالی و اقتصاد شهری از کلیه پرسنل شهرداری به واسطه شکیبایی در دریافت حقوق و دستمزد طی پیامی قدردانی کرد .

متن این پیام بدین شرح است :

در شرایط جاری اقتصادی و اجتماعی امروز کشور که فشارهای مضاعف و فراگیر ناشی از مخاطرات شیوع ویروس کرونا بر شهروندان عزیز وارد میشود، خدمت رسانی به مردم تهران بی وقفه استمرار داشته است از این جهت از تلاش های همکاران عزیزم در تمام بخش های شهرداری تهران قدردانی می کنم

اما سپاس و قدردانی اینجانب بالاخص به واسطۀ شکیبایی است که شما همکاران خدوم، در مورد تأخیر چند روزۀ پدید آمده در واریز حقوق و دستمزد تیرماه گذشته مبذول داشته اید

قطعاً همگی شما به دشواری های کار در شرایط پیشگفته واقفید و علی الخصوص به پیچیدگی های تأمین منابع و پشتیبانی مالی و تلاش های مضاعف و ایثارگونه ای که همکاران شما بویژه در حوزه این معاونت متحمل می شوند اشراف کامل دارید.

این شکیبایی شما پشتوانه و مایه دلگرمی بخش مالی و اقتصادی شهرداری در پیشبرد مأموریت های خویش خواهد بود.

ضروریست از حمایت های دلسوزانه، ویژه و همیشگی شهردار محترم تهران و همکاری همه معاونت های محترم در این خصوص قدردانی نمایم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند