عکس| اهدای نشان فداکاری دانشگاه افسری امام علی(ع) توسط امیر دریادار سیاری

کدخبر: 354243
اقتصاد نیوز : در مراسم صبحگاه و شکرگزاری دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران، مصوبه اهدای نشان فداکاری دانشگاه افسری امام علی(ع) از سوی امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش به فرمانده نیروی زمینی ابلاغ شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مصوبه اهدای نشان فداکاری دانشگاه افسری امام علی(ع) توسط امیر دریادار سیاری از سوی فرمانده کل ارتش به فرمانده نیروی زمینی ابلاغ شد. امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، در مراسم صبحگاه و شکرگزاری دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران، مصوبه اهدای نشان فداکاری دانشگاه افسری امام علی(ع) را از سوی امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش به فرمانده نیروی زمینی ابلاغ کرد.

متن ابلاغی فرمانده کل ارتش بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ الجهادَ بابٌ مِن أبوابِ الجَنَّة فَتَحهُ اللهُ لِخاصَّة أولیائه»

(امیر مؤمنان علی علیه السلام)

امیر فرماندهی محترم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دانشگاه افسری امام علی‌(علیه‌السلام) مبدأ معراج حماسه‌آفرینانی است که در طلب فیض شهادت، از فیضیه ارتش تا کربلاهای حماسه سیر کردند و تا ملکوت رضوان الهی پرکشیدند؛ دلاورمردانی عاشورایی که با لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش، گام در مسیر مجاهدت و ایثار گذاشتند و با خلق حماسه‌های ناب ایرانی، صحنه‌های شگرف فتح و ظفر را در مسیر عزت و اقتدار ملت و میهن اسلامی آفریدند تا پرچم عزت و افتخار ملت بزرگ ایران بر فراز سنگرهای غیرت و شرف در اهتزاز بماند.

امروز، ولی امر مسلمین جهان در آستانه چهلمین سالروز آغاز دفاع مقدس، بار دیگر دانشگاه افسری امام علی(علیه السلام) را به پاس ایثارگری‌ها و حماسه‌آفرینی‌های دانشجویان و دانش‌آموختگان این دانشگاه مورد لطف قرار دادند تا در پرتو این افتخار، الگویی شایسته و ماندگار، فرا راه نسل جوان و آیندگان ارتش قرار گیرد.

ضمن شکرگزاری به درگاه الهی وتشکر از محضر فرمانده عظیم‌الشأن کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز  (مد ظله‌العالی)  به پاس عنایت به ارتش جمهوری اسلامی ایران، تصویب اهدای پرچم و نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی (علیه‌السلام) از سوی معظم له در تکریم مقام شامخ 1184 شهید دانشجو و دانش‌آموخته آن دانشگاه ابلاغ می‌شود.

کسب این نشان افتخار، بیانگر توفیق ارتش سرافراز ایران اسلامی در ترویج و تداوم فرهنگ متعالی برگرفته از سیره شهدای صاحب‌نام و دانش‌آموخته این مرکز علم و تقوا، خودسازی و جهاد و ذخیره امید مقام معظم رهبری است. شایسته است این افتخار، زمینه‌ساز استحکام پیوند دانشجویان با پیشینیان دانشگاه و سلسله نورانی شهیدان باشد و فرهنگ ناب شهادت مقتدرانه، در مقام یک فرهنگ و اعتبار ملی ثبت و ترویج شود.

تداوم توفیقات دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران و آحاد رزمندگان ارتش حزب الله را در مسیر عزت و اقتدار میهن اسلامی و رهروی شهیدان والامقام، در پرتو توجهات حضرت ولی ‌عصر(عج) و تحت فرمان فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی)، از پروردگار متعال خواستارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران                                                                     

سرلشکر ستاد سید عبدالرحیم موسوی

3517243

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما