گلف بازی ترامپ با دوستان میلیاردرش، برایش دردسرساز شد

کدخبر: 354698
اقتصادنیوز : سندرز گفت: شاید ترامپ نداند هنگامی که در حال بازی گلف با دوستان میلیاردر خود است میلیون‌ها بیکار آمریکایی در حال حرکت به سوی گرسنگی هستند.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت آمریکا در پیامی در توئیتر به اوضاع معیشیتی شهروندان آمریکایی در دوران همه‌گیری کرونا و مشغول بودن «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به بازی گلف اشاره کرد.

وی در این پیام توئیتری نوشت: «ممکن است ترامپ این را نداند زمانی‌که در حال بازی گلف با دوستان میلیاردر خود است، میلیون‌ها بیکار آمریکایی در حال حرکت به سوی گرسنگی و بی‌خانمان شدن هستند.»

سندرز در ادامه نوشت: «اگر حزب جمهوری‌خواه بتواند 1 تریلیون دلار مالیات از ثروتمندان بگیرد، آنها می‌توانند تامین 600 دلار برای بیمه بیکاری را حمایت کنند.»

حضور مداوم ترامپ در زمین‌های گلفش در حالی که همه‌گیری کرونا در آمریکا روز به روز وخیم‌تر می‌شود سبب انتقاهای شدیدی از وی شده است.

بر اساس گزارش‌ها،  ترامپ حدود سیصد و هشتاد بار در دوران ریاست جمهوری خود به یکی از املاک خصوصی خود رفته که از این تعداد بیش از دویست و هشتاد بار آن را در زمین‌های گلف خود در آمریکا سپری کرده است.

بر اساس آخرین گزارش‌ها از آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در آمریکا، در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۳۰۰ فوتی جدید در این کشور به ثبت رسیده است. 

برآوردهای وبگاه آماری «وُرلداُمتر» نشان می‌دهد آمریکا از روز گذشته تا کنون، ۱۲۹۰ نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

این در حالی است که آمار این وب سایت همچنین نشان می‌دهد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا طی بیست و چهار ساعت گذشته ۶۳ هزار و ۳۴۵ نفر افزایش داشته است. 

بدین ترتیب، شمار کل مبتلایان به ویروس کووید۱۹ در آمریکا به ۵،۰۹۵،۵۲۴ نفر و تعداد قربانیان بر اثر این بیماری به ۱۶۴،۰۹۴ تن افزایش یافت.

تیتر یک
  • بررسی رکوردهای هفتگی آمارهای کرونا در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۰

    موج چهارم بیماری کرونا در ایران اوجی دوباره گرفته و شمار مبتلایان در هفته چهارم را به بیشترین حد خود از ابتدای شیوع…

از دست ندهید
بلیط هواپیما