کدخبر: ۳۵۴۷۸۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

واکنش عضو مجمع تشخیص به ادعای پرویز فتاح درباره کاخ مرمر

اقتصاد نیوز : عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حال حاضر قسمت عمده کاخ مرمر از حاکمیت مجمع تشخیص خارج شده و قسمت‌هایی از مجلس سابق هم برای مجمع تشخص مصلحت در نظر گرفته شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله محسن مجتهد شبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به ادعای دیشب پرویز فتاح مبنی بر قرار گرفتن کاخ مرمر در اختیار مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: در حال حاضر قسمت عمده کاخ مرمر از حاکمیت مجمع تشخیص خارج شده و قسمت‌هایی از مجلس سابق هم برای مجمع تشخص مصلحت در نظر گرفته شده است.

>>>> در همین رابطه بخوانید؛

>>>> پرویز فتاح: ملک ۱۸۰۰ متری در دست احمدی نژاد است/ حریف نیروهای مسلح نمی شویم

>>>> واکنش مولاوردی و ابتکار به ادعای میلیاردی پرویز فتاح

>>>> فتاح به احمدی نژاد: ساختمان ولنجک متعلق به بیت المال است، برگردانید+ فیلم

>>>> فیلم| ادعا درباره مدرسه ۲۰۰ میلیاردی تحت اجاره حدادعادل روی آنتن زنده تلویزیون

او ادامه داد: البته هنوز قسمت‌های جزئی از دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت در کاخ مرمر باقی مانده است؛ بنده درباره سرنوشت سایر بخش‌های این کاخ و اینکه آیا قرار است تبدیل به موزه شود یا خیر، اطلاعی ندارم؛ بهتر است از اشخاصی نظیر محسن رضایی یا صادق لاریجانی در این زمینه سوال کنید.

آیت الله شبستری خاطرنشان کرد: کاخ مرمر در زمان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به طور کلی در اختیار مجمع تشخیص قرار داشت، اما الان به این صورت نیست.

او همچنین درباره ادعای پرویز فتاح مبنی بر ساخت ساختمان  ۹ طبقه شخصی که در اختیار مرکز استراتژیک مجمع تشخیص قرار دارد گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

 پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان صحبت‌هایی را درباره کاخ مرمر و مالکیت آن در دست مجمع تشخیص مطرح کرده بود.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند