کدخبر: ۳۵۴۸۰۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پاسخ دفتر احمدی نژاد به ادعای جنجالی پرویز فتاح درباره ساختمان ۱۸۰۰ متری ولنجک/ زیر بار دین هیچ فردی نمی رویم

اقتصاد نیوز : دفتر محمود احمدی نژاد در اطلاعیه اعلام کرد: احمدی‌نژاد هیچگاه درخواستی برای در اختیار گرفتن ساختمان به بنیاد مستضعفان نداده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز، پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفین شب گذشته در گفت و گویی تلویزیونی که از شبکه یک سیما پخش شد موضوعاتی را در باره املاک این بنیاد مطرح کرد و در این برنامه گفت: آقای احمدی نژاد هم در حال حاضر در ملک بنیاد مستضعفان در منطقه ولنجک هستند که زمین آن ۱۸۰۰ متر مربع است. البته آماده هستند منتقل شوند و به محلی در جنوب شهر بروند. 

>>>>> در همین رابطه بخوانید؛

>>>> واکنش عضو مجمع تشخیص به ادعای پرویز فتاح درباره کاخ مرمر

>>>> پرویز فتاح: ملک ۱۸۰۰ متری در دست احمدی نژاد است/ حریف نیروهای مسلح نمی شویم

>>>> واکنش مولاوردی و ابتکار به ادعای میلیاردی پرویز فتاح

>>>> فتاح به احمدی نژاد: ساختمان ولنجک متعلق به بیت المال است، برگردانید+ فیلم

>>>> فیلم| ادعا درباره مدرسه ۲۰۰ میلیاردی تحت اجاره حدادعادل روی آنتن زنده تلویزیون

در همین راستا دفتر محمود احمدی نژاد اطلاعیه‌ای اعلام کرده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

با تبریک عید سعید غدیر و عطف به مطالبی که جناب آقای فتاح رئیس محترم بنیاد مستضعفان شامگاه هجدهم مرداد ماه جاری در مورد ساختمان محل استقرار این دفتر در سیمای جمهوری‌اسلامی مطرح کردند، نکات زیر را به استحضار مردم شریف می‌رساند:

١- این دفتر و جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد هیچگاه درخواستی برای در اختیار گرفتن ساختمان به بنیاد مستضعفان نداده‌اند. این دفتر همچنین هیچ دخالتی در تعیین یا انتخاب محل مورد نظر که ساختمانی متروکه بوده و بعداً بازسازی گردید، نداشته است. محل مذکور در آبانماه ١٣٩٢ با انتخاب و پیشنهاد و دستور رئیس محترم وقت بنیاد مستضعفان و با عقد قرارداد در اختیار این دفتر قرار گرفته است.

٢- این دفتر به ویژه پس از پیشنهاد سال ١٣٩٦ جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد به مقام معظم رهبری دائر بر فروش تمامی أموال بنیاد مستضعفان و توزیع آن بین مردم، خصوصاً محرومین، همواره آماده تخلیه این محل بوده است.

٣- طی سال گذشته و با افزایش نجومی قیمت‌ها، این دفتر ابتدائاً و رأساً پیشنهاد تخلیه را به مسئولین بنیاد داده است، لیکن از طرف آنان تا کنون هیچ درخواستی حتی تلویحی برای تخلیه ارائه نشده است.

٤- با این حال آمادگی داشته و داریم که ساختمان مذکور را تخلیه نماییم و خواهیم کرد. کافی بود مسئولین مربوطه درخواست خود را مستقیماً به این دفتر اعلام می‌نمودند.

٥- دکتر احمدی‌نژاد هرگز زیر بار دین هیچ فرد، گروه و جریانی نبوده و به لطف الهی نخواهند بود. 

از خداوند منان سلامتی، عزت، رفاه و امنیت ملت ایران و همه ملت‌ها را مسألت داریم.

دفتر رئیس‌جمهور نهم و دهم

این مطلب برایم مفید است
21 نفر این پست را پسندیده اند