احمدی نژاد؛ یک سیاستمدار غرغرو /رئیس جمهور سابق می خواهد شبیه آیت الله هاشمی باشد

کدخبر: 354892
اقتصادنیوز : احمدی نژاد خیلی دوست دارد مثل هاشمی بعد از دوران ریاست جمهوری‌اش باشد. کسی که در هر مقامی بود قدرت داشت و مورد مشورت و احترام جریان‌های مختلف سیاسی بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصرایران، از میان تمام مسئولین کشور که تیم حفاظت و اسکورت دارند، احمدی نژاد بر خلاف همه تنها فردی است که شیشه های خودروی شاسی بلندش دودی نیست و مشخص است که احمدی نژاد در آن نشسته است این نشات گرفته از این است که احمدی نژاد دوست دارد دیده شود.

احمدی نژاد شرایط امروز‌ش را دوست ندارد. کسی او را جدی نمی‌گیرد و به راحتی از کنار حرف‌‌هایش عبور می‌کنند و می‌گویند احمدی نژاد است دیگر!
 
گویا این تصویر، رییس جمهور پیشین ایران را اذیت می‌کند. او عادت به دیده شدن دارد و دوست دارد مردم خبرساز ایران باشد و از هر روشی برای این کار استفاده می‌کند حتی اگر توییت زدن برای یک تیم بسکتبال آمریکا باشد.

احمدی نژاد سیاستمدار غرغرویی که دوست دارد دیده شود و در قدرت باشد

نامه‌های اخیر او به ویژه نامه ولیعهد عربستان و گفت‌وگو با شبکه سعودی العربیه در راستای استراتژی دیده شدن است. احمدی نژاد در کنار این رفتار می‌خواهد کسانی که در 8 سال ریاست جمهوری او مخالف‌اش بودند را به دور خود جمع کند وبه همه بگوید احمدی نژاد سال 99 با احمدی نژاد سال 84 زمین تا آسمان فرق می‌کند.

مواضعی که او در این سال‌ها گرفته است رادیکال‌تر از تمام اصلاح‌طلبان بوده است. درگیر شدن با علی و صادق لاریجانی و دولت حسن روحانی و البته اصول‌گرایان قم و تهران تنها برای تعییر دیدگاه کسانی بود که در دو انتخابات سال 84 و 88 به احمدی نژاد رای ندادند.

احمدی نژاد خیلی دوست دارد مثل هاشمی بعد از دوران ریاست جمهوری‌اش باشد. کسی که در هر مقامی بود قدرت داشت و مورد مشورت و احترام جریان‌های مختلف سیاسی بود. رییس دولت‌های نهم و دهم هم دوست دارد به او مراجعه کنند و با وی در مورد مسائل کشور مشورت کنند و نظرش را جویا شوند.

البته کسی حاضر به این کار نیست چون همانطور که در ابتدای این نوشتار اشاره شد، جدی گرفته نمی‌شود.

محمود احمدی نژاد

احمدی نژاد فکر می‌کند برای انتخابات 1400 می‌تواند از سد شورای نگهبان عبور کند و وارد رقابت با دوستان سابق اصول‌گرایش شود. او به خوبی می‌داند نامزدهای اصول‌گرا محبوبیت چندانی بین مردم ندارند و به همین خاطر فکر می‌کند با حضور در انتخابات ریاست جمهوری می‌تواند پیروز قطعی میدان باشد.

البته احمدی نژاد خودش بهتر از هر فرد دیگری می‌داند که از این شورای نگهبان نمی‌تواند مهر تایید بگیرد و به خاطر همین شاید در قامت حامی یک نامزد وارد صحنه شود و کسی که توان گرفتن تایید صلاحیت از شورای نگهبان باشد را راهی کارزار انتخابات کند.

احمدی نژاد برخلاف خاتمی که گوشه نشینی را دوست دارد، اهل وسط میدان بودن است. دوست دارد تتیر اصلی روزنامه‌ها و تیتر خبری خبرگزاری‌ها و سایت‌ها باشد.

دوست دارد هر اتفاق خوبی که در کشور می‌افتد به نام او زده شود و همه از احمدی نژاد به عنوان امیرکبیر ایران یاد کنند. یاران احمدی نژاد در این حس می‌دمند و سعی می‌کنند با نشان دادن فضایی تخیلی او را بیشتر وارد توهم کنند.

می‌شود پیش بینی کرد که تمام تلاش‌های احمدی نژاد ره به جایی نبردو تغییری در جایگاه او در فضای سیاسی ایران ایجاد نشود.  احمدی نژاد را می‌شود اینگونه تعریف کرد یک سیاستمداری که دیگر نمی‌تواند مسئولیت بگیرد و همیشه در حال غرزدن و خوب نشان دادن خود است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما