تبریک به پوتین برای تولید واکسن کرونا

کدخبر: 355236
اقتصاد نیوز : در پیام، محمود عباس خطاب به پوتین آمده: ضمن آرزوی موفقیت‌های بیشتر، امیدوارم مردم فلسطین از اولین کسانی باشند که از این واکسن استفاده می‌کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (سه شنبه) در پیامی به «ولادیمیر پوتین» تولید واکسن ویروس کرونا به دست دانشمندان روسی را به او تبریک گفت.

به نوشته وبگاه روسیا الیوم، در این پیام، «محمود عباس» خطاب به پوتین ضمن آرزوی موفقیت‌های بیشتر، ابراز امیدواری کرد که با توصیه‌های رئیس‌جمهور روسیه، مردم فلسطین  از اولین کسانی باشند که از این واکسن استفاده می‌کنند.

«رودریگو دوترته» رئیس‌جمهور فیلیپین نیز امروز ضمن ابراز امیدواری در مورد کارآمدی واکسن کرونای روسیه گفته به تحقیقاتی که مسکو برای ساخت واکسن کرونا انجام می‌دهد بسیار اعتماد دارد و برای تزریق آن داوطلب خواهد شد.

رئیس‌جمهور روسیه امروز از تأیید اولین واکسن کرونا توسط وزارت بهداشت کشور خود خبر داد و گفت دختر او این واکسن را امتحان کرده است.

این واکسن که توسط مرکز تحقیقات ملی اپیدمولوژی و میکروبیولوژی «گامالیا» ساخته شده است، امروز (سه شنبه) از سوی وزارت بهداشت روسیه مورد تأیید قرار گرفت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما