کدخبر: ۳۵۶۱۶۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

خودکشی از طبقه ۶ هتل فردوسی

اقتصادنیوز : سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری، از نجات مرد ۳۵ ساله ای خبر داد که قصد خودکشی داشت

به گزارش اقتصادنیوز ، دوست علی جلیلیان، اظهار کرد: صبح گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی، قصد خودکشی یک جوان ۳۵ ساله از لبه پنجره طبقه ششم هتل فردوسی به کلانتری ۱۰۹ بهارستان مخابره شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بیان داشت: با دریافت خبر، بلافاصله اکیپی از مأموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان به سر تیمی اکیپ عملیات ویژه سرکلانتری هفتم به همراه عوامل آتش‌نشانی و سایر تیم‌های امدادی در محل اعلامی حضور پیدا کردند.

وی تصریح کرد: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت که جوان به مدت ۶ روز است که در این هتل اقامت دارد و امروز صبح با قفل کردن در اتاق و شکستن شیشه‌های اطراف قصد خودکشی از طبقه ششم هتل دارد.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله شخصاً در محل اقامت جوان ۳۵ ساله حاضر شده تا عملیات نجات جوان ۳۵ ساله کنترل و مهار شود که مشخص شد امکان ورود به اتاق این جوان به دلیل قفل بودن در ورودی و نجات وی وجود ندارد.

سرکلانتر هفتم تهران ادامه داد: تخریب و شکستن در اتاق هتل به دلیل امکان پرتاب کردن جوان ممکن نبود گام بعدی عملیات پلیسی برای انصراف جوان ۳۵ ساله آغاز که پس از سه ساعت گفتگو با این جوان وی از خودکشی منصرف شد.

این مقام پلیسی افزود: ساعت ۱۳:۳۵ پایان عملیات اعلام و ترافیک سنگینی نیز که در محل به وجود آمده بود پس از مدتی بار ترافیکی روان و تردد به حالت عادی بازگشت.

وی در پایان گفت: تحقیقات درباره علت این اقدام پسر جوان در حال بررسی است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند