نزاع غمبار طایفه ای در خمین

کدخبر: 356336
اقتصادنیوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: درگیری طایفه ای در روستایی در شهرستان خمین یک کشته و چند مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا: براساس اعلام پلیس، سرهنگ خلجی در این‌باره اظهار کرد: بعد از ظهر امروز در درگیری بین دو طایفه که دارای اختلافات قدیمی با یکدیگر بودند، به علت تیراندازی با سلاح شکاری از سوی طرفین به سمت یکدیگر ، ۱۱ نفر مصدوم شدند.

وی افزود: بعد از انتقال مصدومان به مرکز درمانی، یکی از مصدومان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و حال یکی دیگر از آنان نیز وخیم گزارش شده است.

خلجی گفت: هم اکنون تیم های انتظامی در این روستا حضور داشته و اوضاع تحت کنترل پلیس قرار دارد و عملیات دستگیری قاتل و دیگر عاملان این درگیری آغاز شده است.

وی افزود: پلیس با هرگونه اخلال در نظم عمومی، قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد کرد و هرگونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص نیز متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: از همان دقایق نخست این گزارش به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ ، تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی فرد قاتل آغاز شد و این فرد که جزو مصدومان این حادثه و در یکی از مراکز درمانی تحت درمان است، شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: مراحل برخورد قضایی با خاطیان این درگیری با تشکیل پرونده و با هماهنگی مرجع قضایی در حال پیگیری است.

 

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در ۲۹ فروردین۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ با وجود اینکه حجم معاملات اوراق بدهی روندی کاهشی داشت، اما در بالای مرز ۲۰۰ میلیارد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما